Pondělí, 5. června , 2023

Krásné líčení + tipy

tipy pro líčení

tipy pro líčení, Autor obrázku: Dmitry Valberg

Hollywoodská hvězda – super vzhled přímo pro čerený koberec, kouřové oči s perličkovými řasami zaručí svůdný pohled. K tomu patří vyčesaný drdol. Na pohyblivé víčko naneseme šedivý třpytivý oční stín, rozetři ho směrem k obočí. Pak očním stínem udělej  i tenkou linku na spodním víčku.

Řasy zvýrazni černou řasenkou. Poté nalep umělé řasy s perličkami ( koupíš je připravené i s aplikátorem).  Na rty přidej něžný růžový lesk. Tip!  Vypadá hezky i perleťový balzám na rty přetřený pouze průhledným leskem. Tip na vlasy! Vlasy učeš do hladka a poté je vysoko na temeni hlavy sepni na straně do culíku. Z culíku pak vytvoř volný drdol a připni ho pinetkami.

Královna elfů – přirozený styling, který zaručeně každého okouzlí, jemně nalíčené oči, něžné třpytivé rty  a vlasy jako anděl. Na pohyblivou část víčka a pod spodní řasy naneste šeříkové oční stíny, trochu bílého pak naneste do vnitřního koutku. Na horním víčku namaluj stříbrnou oční linku, nakresli ji tsně za horní řasy.

Tip! Aby byla linka rovná, natáhni kůži prstem! Linku pritáhni až za vnější koutek. Rty přetři třpytivým leskem na rty v jemném růžovém odstínu. Lesk nejdříve nanes na střed rtů a pak teprve rozetři do stran. Tip na účes!  Vlasy rozděl na straně pěšinkou, poté použij ochranu proti horku a pramen za pramenem vyhlaď žehličkou na vlasy. Část ofiny na straně pčipni sponkou.

Disko královna – na parket patří lesklé rty, zářivé řasy a vyčesaný ohon. Na řasy nanes černou řasenku, nech uschnout a poté ještě přetři třpytivou stříbrnou řasenkou nebo alespoň průhlednou řasenkou s leskem. Na celé horní víčko nanes bezbarvý lesk na rty. Důležité je, abys víčko předtím nelíčila ani nepudrovala. Lesk by udělal fleky.

Super zářivý efekt udělá  červený lesk na rty. Na lesk použij štěteček, tím lesk na rtech déle vydrží. Tip na vlasy!  Vysoko na temeni hlavy vyčeš culík, gumičkou pak obtoč pramínkem vlasů. Pak si nasaď čelenku. Volný pramen natoč pomocí kulmy.

Comments are closed.

Scroll To Top