Čtvrtek, 5. října , 2023

Kotníkové boty hrají letošní zimu prim. Podívejte se, jaké modely letí

S příchodem podzimního období se začaly do popředí prodírat kotníkové boty, přičemž daný trend přetrvává i v zimních měsících. Důvodem je, že kotníkovou obuv je možné perfektně zkombinovat s jakýmkoliv oblečením, ať už se sukní, šaty či kalhotami. Pokud jste v letošním roce ještě nevyrazila na nákupy zimní kolekce, je nejvyšší čas, protože teplota v ranních hodinách klesá pod bod mrazu, a tak nazujte na nohy teplé, ale přitom stylové boty. A nemusí se jednat zrovna o kozačky.

Současný trh je vskutku rozmanitý. Přijdete si na své, ať už prahnete po elegantních modelech v neutrálních barvách, jako jsou černá či hnědá, nebo po pestrobarevných kouscích. Dokonale na nohách vypadají například červené kotníkové traktorky, k nimž si obléknete třeba károvanou sukni.

Kotníkové boty různých značek

Jestliže máte značky, které preferujete, určitě i v jejich nabídkách narazíte na kotníkové verze zimní obuvi. Představíme vám několik značek, jež jsou v posledních letech velice populární. Jedná se například o luxusní značku Tommy Hilfiger, přičemž polokozačky v černé barvě seženete za 3 990 korun. Ovšem na oblíbenosti neztrácí ani kotníková obuv od TAMARIS, jejichž ceny se pohybují různě od 1 500 korun do 3 000 korun. Záleží jen na vás, kolik jste ochotna do zimního obutí investovat.

Svou elegancí a ojedinělostí si vás podmaní polokozačky CARINII či EVA MINGE. Pro rebelky jsou připravené zimní boty GINO ROSSI a pro milovnice rockerského stylu zase polokozačky LASOCKI.

Kde kotníkové boty koupit?

Pokud se nechcete prodírat davem lidí v kamenných obchodech, usedněte k počítači a vybírejte skrze internet. Pestrou nabídku najdete například na stránce https://www.eobuv.cz/damske/kozacky-a-jine/kotnikova-obuv.html, kde seženete i výše uvedené značky.

 

Comments are closed.

Scroll To Top