Sobota, 13. dubna , 2024

Když má partner problém s erekcí…

Jen málokterý muž si dokáže problém s erekcí přiznat. Představa, že by šel k lékaři a s tak intimním problémem se mu svěřil, je pro něj děsivá. Příčiny problémů mohou být banální i velmi vážné! Má váš partner problémy a snaží se je skrývat? Začínáte pozorovat, že se to negativně odráží nejen na vašem intimním životě? Začněte jednat a pomozte mu problém překonat. Jak?25

Je třeba mluvit!

Ze všeho nejdříve je třeba začít o problému mluvit. Možná se i váš partner vymlouvá na to, že byl příliš unaven, vypil moc alkoholu nebo na bůhví co ještě. Pro jednou se to dá pochopit, ale co když se problém opakuje? Určitě nepoužívejte věty typu: „tak s tím něco udělej“ nebo hůř : „já už se ti nelíbím“. Sedněte si spolu, o problému si promluvte se společně se snažte odhalit příčinu.

Nebojte se experimentů

Zejména mladí muži trpí problémy s erekcí, protože nejsou v dobré psychické kondici. Pomůže, když se muž vyvaruje stresu. Ačkoliv je to nepříjemné, někdy je na vině nuda. Klasický sex je pro vás oba rutinou, takže nedojde ke vzrušení. Promluvte si o jeho i vašich sexuálních touhách a nebojte se experimentovat. Například hra na poslušnou dívku a jejího pána může dát vašemu intimnímu životu úplně nový rozměr.

Pokud nepomáhají experimenty, je vhodné hledat pomoc v podpůrných přípravcích. Tedy v případě, pokud váš partner zjevně netrpí nějakými zdravotními problémy. Na trhu je několik přípravků pro podporu erekce. K dostání jsou i bez lékařského předpisu. Asi nejznámější je viagra. Ještě silnější a hlavně rychlejší účinek přináší Kamagra Oral Jelly 100mg. Jedná se o gelové sáčky s ovocnou příchutí, které obsahují účinnou látku sildenafil. Účinek v jejich případě nastupuje velmi rychle – již po 10 až 15 minutách od užití. Přípravek je volně dostupný bez lékařského předpisu.

Pokud problémy přetrvávají, je určitě vhodné zajít k lékaři a nechat se vyšetřit. Příčinou problémů může být třeba rakovina…

Comments are closed.

Scroll To Top