Úterý, 5. března , 2024

Kabelka k ženě prostě patří

2018_07_24_11_46_59_613296.webp_500_500_Kabelka je vděčným módním doplňkem, jenž navíc plní hned dvě funkce najednou: ryze praktickou a estetickou. Pojme všechny nezbytnosti, bez kterých se přes den neobejdeme, a zároveň pozvedne každý outfit. Pokud tedy k němu zvolíte správný model.

Kožené kabelky, kabelky do ruky, přes rameno, crossbody kabelky, psaníčka. Nabídka trhu je opravdu bohatá. Víte ale, jakou kabelku k jakým příležitostem nosit?

Nadčasové kožené kabelky

Kožená dámská kabelka bývá kvalitní a nadčasová. Zkrátka taková módní stálice. Sice vás vyjde o něco dráž, ale zase vám nějaký ten rok vydrží. Pro každodenní nošení nejenom do zaměstnání je tak přímo ideální.

Kabelky přes rameno

Ty známe snad všechny. Mezi Češkami se jedná o nejrozšířenější způsob nošení kabelek vůbec. Mohou být krátké, delší a speciální kategorií jsou objemné tzv. Shopper kabelky, do kterých se vám vejde menší, ale mnohdy i větší nákup.

Kabelky do ruky

Tyto kabelky mají v oblibě především Francouzky. Jejich hlavním rysem jsou nízká držadla, jež většinou neumožňují jejich nošení přes rameno, ale tzv. přes ruku, popřípadě na lokti. Tento styl je často k vidění u „celebrit“. Zajímavý je poznatek odbornice na řeč těla Patti Woodové, že tím dávají najevo svou nadřazenost. Všimněte si ale, že tak je nosí i většina modelek na prestižních módních přehlídkách. A rozhodně vypadají šmrncovně.

Crossbody kabelka

Způsob nošení této kabelky prozrazuje její název. Nosí se tzv. křížem, tedy přes tělo. Takové kabelky mohou být i o něco extravagantnější. Hodí se tak spíše k neformálnímu oblečení.

Psaníčka

Málokdo si dokáže představit například večerní koktejlky bez psaníčka, které je spíše estetickou než praktickou záležitostí. Své nositelce tato malá kabelka, která se nosí buď v podpaží nebo jednoduše v ruce, rozhodně dokáže dodat notnou dávky puncu, elegance a sebevědomí.

Nakupujte na internetu

Kabelky patří mezi produkty, které se dobře nakupují na internetu. Nemusíte se trápit velikostmi, vlastně vybíráte jen očima, což obzvláště u dobře zásobených e-shopů, jakým je například i-moda.cz, způsobí jiný problém. Nebudete vědět, jaký model z tak bohaté nabídky vybrat.

Na i-moda.cz a vasa-moda-sk plní módní sny

Desetiletá působnost na trhu, velká fanouškovská základna na Facebooku, každý týden nové zboží, ale i slevy, akce a výprodeje, to vše je zárukou nejenom jeho serióznosti, ale i oblíbenosti ze stran českých i slovenských zákaznic (ty mohou nakupovat na Vasa-Moda.sk)

Comments are closed.

Scroll To Top