Pondělí, 5. června , 2023

K čemu se sandálky hodí?

sandály

sandály, Autor obrázku: Wicker Paradise

Letní boty odkrývají celé chodidlo. Jsou ženské, sexy a praktické, když je horko. Tento typ obuvi nikdy nevyjde z módy. Zde je náš průvodce, který vám poradí, k čemu se sandálky hodí nejvíc.

Sandálky na nízkém podpatku

Velmi pohodlné se širokým použitím. Hodí se k šortkám a krátké rozšířené sukni, s doplňky v různých barvách: dlouhý přívěšek, dřevěné náramky, působivý prsten. Ozdobené štrasem nebo jinými lesklými doplňky se hodí ke košilovým šatům nebo k šatům ze saténu, ale i k barevnému oblečení.

Sandálky na vysokém podpatku

Vypadají úžasně s rovnými kalhotami, zejména pokud jsou podpatky jehlové. Sandálky se čtvercovými podpatky se hodí ke kalhotám typu hippie, které jsou rozšířené.

Na večer

Pro verzi glamour zvolte jednoduché šaty, vysoké podpatky a listovou kabelku. Efekt femme fatal máte zaručený. Pokud plánujete protancovat celou noc, šaty typu baby dool odhalí vaše nohy i sandálky.

Kombinaci minišaty a sandály na vysokých podpatcích nedoporučujeme, není to příliš vkusné.

Doplňky versus sandálky

Sandálky na vysokém podpatku jsou ženské, zvlášť v kombinaci s barevnými šaty. Postačí diskrétní bižuterie nebo jednoduchý pásek.

Barva a styl

  • Zlaté a černé sandálky se hodí ke všemu.
  • Barvy jako indigo, zelené jablko nebo rubínově červená se dají zkombinovat se zbytkem oblečení. Taková výrazná obuv tvoří celý look.
  • Například sandálky intenzivní modré barvy vypadají dobře s jednoduchými džíny a bílým tričkem.
  • Pokud vám sandálky svůdně obepínají kotník, vezměte si je ke krátké sukni, škoda je ukrývat pod dlouhými kalhotami.

Sandálky i v zimě?

Jen proto, že klesají teploty, nemusíte je hned uložit na dno skříně až do následujícího léta. Sandály se nosí i se silnějšími punčochami. Černé punčošky a černé sandály tvoří výbornou kombinaci. Samozřejmě že vás nenabádáme, abyste v nich běhala po sněhu. Je to jen návrh, pokud jdete do divadla či do klubu.

Comments are closed.

Scroll To Top