Pátek, 9. června , 2023

Jaký zvolit letní outfit? Toto jsou naše tipy

www.zaria.cz_fittyn_cz_nahledovy

Také toužíte po tom být dokonalá? Pokud ano, je třeba volit i správné oblečení. To by se nemělo vybírat jenom podle toho, jak budete vypadat, ale i podle toho, abyste se cítila dobře a v pohodě. Co patří mezi naše tipy? Podívejte se…

Prodyšnost je základ

První krok je spojený s tím, že by vaše oblečení mělo být prodyšné. Jelikož v létě není nic neobvyklého, že teploty stoupají i nad 30 stupňů, je třeba tomu výběr oblečení přizpůsobit. Jak uvádí magazín www.fittyn.cz, rizikem v létě je hlavně přehřátí organismu. Prodyšné oblečení pomůže k tomu, že vaše tělo bude nejenom lépe dýchat, ale bude také lépe ochlazováno. V těch nejvyšších teplotách je to v podstatě nezbytnost.

www.zaria.cz_fittyn_cz_02_01

Volte kvalitní přírodní materiály

Další, na co se zaměřit, jsou určitě přírodní materiály. Ty by měly být samozřejmé u každého oblečení, které si vezmete. Na tento trend už zareagovala většina známých výrobců a tak je segment lifestyle spojován právě s využitím materiálů bez různých umělých příměsí. A proč jsou přírodní materiály tolik důležité? Hlavním plusem jsou jejich funkční vlastnosti, ale i to, že díky nim eliminujete různá podráždění pokožky. A co pro vás může být to pravé? Doporučíme tuto trojici:

  • Bavlna
  • Len
  • Viskóza

Chraňte své tělo před sluncem

Hlavně v období poledne má slunce největší sílu. A právě to je doba, kdy je vhodné své tělo co nejvíce chránit. Pokud jde o výběr ideálního outfitu, tak doporučíme takový, který dokáže hlavně zakrýt ramena. Jedině tak eliminujete spáleniny od sluníčka.

www.zaria.cz_fittyn_cz_02

Dále je dobré také chránit svou hlavu, která je rizikový místem, pokud jde o úpal, nebo úžeh. Jak na to? Zde je pomoc celkem jasná. Mohou se vám hodit nejenom různé stylové šátky, ale nic nezkazíte ani ve chvíli, kdy se rozhodnete vzít si elegantní klobouk. Ten nabídne kombinaci praktických vlastností a také velmi elegantního stylu.

Comments are closed.

Scroll To Top