Sobota, 13. dubna , 2024

Jakou mám auru

Každý člověk má kolem sebe auru, ta se skládá z několika vrstev. Vrstvy tvoří energie a liší se podle frekvence. Každá aura má jinou barvu a také jiné vlastnosti. Tato energie obklopuje každého z nás, je jako náš obal. Někteří jedinci jsou schopni ji vidět a je to i vědecky dokázáno, takže se nejedná o žádné mýty.

Naše duše odráží vibrace a čím je chvění silnější, tím je člověk odolnější vůči nemocem a také na něj působí méně negativní vlivů zvenčí. Jinými slovy, čím silnější je vaše aura, tím více vás chrání. Vynikající účinky na naší autu mají kameny, které posilují vibrace a tím nás chrání před vnějšími negativními vlivy.

Auru mají nejen lidé, ale i zvířata a rostliny a veškeré živé organismy. Energie v auře musí vykazovat pohyb. Pokud se tak neděje, může se u vás objevit bolest. Pokud tedy někde cítíte bolest, je to dané právě tím, že se v těchto místech vibrace zastavili.

Zajímalo by vás jak poznáte, jakou máte auru právě vy? Nejjednodušší způsob jak to zjistit je, že se poradíte s člověkem, který auru dokáže vidět a tím pádem vám i poví, jak to s aurou vypadá právě u vás. Auru si však můžete spočítat i sami podle data narození a to tak, že sečtete všechna čísla, den, měsíc a rok narození a budete je sčítat, dokud vám nevyjde pouze jednociferné číslo.

Vyjde-li vám číslo 1, je to červená barva. Znamená to, že jste průbojní, dokážete být vůdčí osobnost a jdete si pevně za svým cílem. Nehledíte napravo ani nalevo, před sebou máte jen vidinu zdárného konce.

Číslo 2 je oranžová barva. Lidé kterým vyšlo číslo 2 jsou lidmi zdravými a harmonickými. Dobře se s nimi spolupracuje. Nekonfliktní lidé, kteří však překypují leností a lajdáckostí, dokáží nad mnoha věcmi mávnout rukou.

Pokud vám vyšlo číslo 3, pak se jedná o žlutou barvu, to znamená, že se dokážete nadchnout pro cokoliv, ale málokdy u toho také vydržíte. Příliš zatěžujete svůj organismus.

4 je barva zelená a vyznačuje, že máte nadpřirozené schopnosti, které v sobě buď můžete objevit, nebo nemusíte. Rádi prosazujete vlastní názory. Jste však tvrdohlaví a nemíníte ustoupit ve svých názorech.

Modrá barva je u čísla 5, jste duchovní a duchovnem se také sami zabýváte. Vidíte věci, které ostatní vidět nemohou. Málokdy však dotáhnete něco do úspěšného konce.

Barva indigová je číslo 6 a lidé, kterým vyšlo právě toto číslo, se dokáží postarat o druhé. Bývají to pečovatelé, vychovatelé a všichni ti, kdo se dokáží zodpovědně pečovat o druhé.

Fialová barva, číslo 7, znamená schopnost vidět do budoucna. Můžete působit nadřazeně, ale jste vynikající učitelé.

Barva 8 je barvou růžovou. Tito lidé jsou pracovití a lpí na materiálních věcech, ovšem ve skrytu duše jsou celkem skromní a nejsou nároční.

Poslední je číslo 9 a bronzová barva, dokážete se obětovat pro druhé, bohužel ti vás dost často využívají.

Comments are closed.

Scroll To Top