Pondělí, 30. ledna , 2023

Jaké pánské prádlo momentálně frčí? In jsou boxerky!

Ačkoliv je sortiment pánského spodního prádla poměrně široký, v posledních letech jsou nejprodávanějším střihem boxerky. Většina mužů na ně nedá dopustit a upřednostňuje je před ostatními tipy spodků. Proč jsou tak výjimečné a z jakého důvodu se drží na vrcholu žebříčku popularity?

Praktické a pohodlné, to je to, oč tu běží

Muži obvykle pohlíží na spodní prádlo z praktického hlediska a jsou to právě boxerky, které v tomto směru vynikají více než ostatní střihy. Pohodlné samozřejmě mohou být i vhodně zvolené trenýrky, nicméně pro aktivní jedince jsou mnohem lepší o něco těsnější boxerky. Z nákupních statistik jasně vyplývá, že tento druh pánského spodního prádla volí každý druhý Čech. Spoďáry kombinující výhody slipů a trenýrek mají zkrátka navrch.

Pánské boxerky Calvin Klein

Pánské boxerky Calvin Klein

I pánové mohou mít sexy zadek

Jednou z velmi ceněných vlastností boxerek je fakt, že svému nositeli dělají velmi pěkné pozadí. Zatímco v trenýrkách zadek zaniká a ve slipech vypadá poněkud legračně, trenýrky pevně obepínající hýždě dávají této tělesné partii dostatek prostoru, aby vynikla v celé své kráse. Jinými slovy – pánové v boxerkách vypadají zezadu mnohem lépe než v jakémkoli jiném prádle. Alespoň si to myslí většina žen a není důvod jim nevěřit.

Sportovci mají o spodním prádle jasno

Zkusili jste někdy sportovat ve volných trenýrkách? Rozhodně jsou i příjemnější zážitky… Na druhou stranu nejsou vhodné ani slipy, u kterých může dojít k nepříjemnému zapaření intimních partií. Naštěstí jsou boxerky pro sportovce a vyznavače aktivního životního stylu jako stvořené.

Pánské boxerky Calvin Klein černé s modrou gumou

Pánské boxerky Calvin Klein černé s modrou gumou

Nosí je známé osobnosti a dokonce i ženy

Nemá cenu si namlouvat, že pánové nemají své idoly. A pokud si na sebe boxerky vezmou hvězdy jako Mark Wahlberg, Eminem nebo Justin Bieber, je nadmíru jasné, že je budou ostatní muži následovat.

Pánské boxerky jsou natolik povedeným módním kouskem, že ho s oblibou nosí také ženy. A nemáme na mysli dámskou variantu!

Comments are closed.

Scroll To Top