Sobota, 13. dubna , 2024

Jaké je podvádět, nebo být podváděn

Situace, která není záviděníhodná ani z jedné strany. Otázka jestli je lepší podvádět, nebo být podváděn je skutečně velmi složitá a odpovědět na ní není vůbec lehká. Jednoduché to není v žádném případě. Každopádně můžeme být „v klidu“ alespoň v jedné věci. Ať je to tak, či onak, nejste v tom nikdy sami.

Kolem nás je spousty lidí, kteří jsou na tom úplně stejně jako vy. Mnohdy o tom třeba ani nemusíte vědět, ale je to opravdu tak.

Co je lepší a jaká situace je vlastně přijatelnější?

Pokud svého přítele podvádíte, nosíte si sebou ve většině případů výčitky, pokud máte alespoň trošku svědomí a určitě jej máte. Necítíte se dobře v případě, že jdete od milenky/milence ke svému partnerovi/partnerce a musíte zpytovat svědomí a v duchu se prát s faktem, že prostě děláte něco špatně.

Neustále se musíte hlídat a dávat si na něco pozor. Být opatrní na telefon a také na to, abyste nebyli nikde viděni. Je toho velmi mnoho, co vám zaměstnává paměť. Málokdy se těmto myšlenkám vyhnete. To snad opravdu jen tehdy, pokud druhého nemáte ani trošku rádi a už vůbec vám na něm nezáleží.

Být podváděn je také velmi těžké, obzvláště když se o dané situaci dozvíte. Pokud o ní nevíte, tím lépe pro vás. Možná to zní strašně, ale je skutečně pravda, že co oči nevidí, to srdce nebolí. Jestliže se ale o tom, že vás partner podvádí dozvíte, je to pro vás neskutečně těžké. Řešíte, jestli to máte druhému odpustit, nebo ho nechat jít, kam ho srdce táhne. Pokud je v tom rodina pak je to ještě těžší.

Ani jedna ze situací není vůbec záviděníhodná a ať už jste na té, či oné straně, máte toho hodně co řešit. Zaměstnáváte mysl, trápíte se, ničíte se a jste v začarovaném kruhu.

Nejlepší je tedy být věrný, ale věrnost se evidentně v dnešní době nenosí. Naopak, věrných lidí je dnes skutečně velmi málo.

 

Comments are closed.

Scroll To Top