Pondělí, 5. června , 2023

Jaké druhy flirtů existují

Pokud se vám někdo líbí, tak s ním začnete chtě nechtě flirtovat. Flirty jsou ale různé, záleží na tom, na koho chcete zapůsobit.

Fyzický flirt se projevuje letmými dotyky, hlazením po ruce a celkově dochází k fyzickému kontaktu. Tento flirt znamená, že si budete fyzicky velmi brzy blízcí a takové chování však nezvěstí to, že vztah vydrží.

Při tradičním flirtu většinou začíná s prvním krokem muž. Při tradičním flirtu muž vyčkává do té doby, než si bude stoprocentně jist tím, že jej žena neodmítne, ale na flirtování také přistoupí. Muž nechce dostat košem a tak si potřebuje být jistý v kramflecích.

Zdvořilý flirt spočívá v nesexuálním chování. Pár se zdvořile baví o čemkoliv, o čem spolu může komunikovat, nikdy však nenarazí na téma sex. To je pro ně prozatím naprosté tabu. Tento flirt navozují především zdvořilí lidé, kteří nechtějí vypadat jako sexuální loudilové, ale chtějí se s opačným pohlavím bavit na úrovni. Samozřejmě, že později dojde k tomu, že se začnou bavit i o sexu, ale do té doby, než se úplně sblíží, se budou tomuto tématu vyhýbat. Upřímné flirtování je o tom, že si přímo řeknete, co jeden od druhého chcete a klidně může jít o pouhý sex.

Spousta lidí si potřebuje zvednout sebevědomí a to si zvýší hravým flirtováním. Tento flirt používají hlavně lidé, kteří jsou zadaní a kteří netouží potom, aby se s někým seznámili, oni pouze chtějí vědět, že je o ně zájem a že v případě, že by sami byli, tak by si levou zadní nového partnera našli.

Každý na seznamování jdeme jinak a velmi záleží na tom, jaké jsme povahy. Není to však jen o povaze, ale také o vzdělání. Nejlépe toto mohou posoudit například barmani, nebo zaměstnanci diskoték, kteří jsou pomalu každý svůj pracovní den tichými pozorovateli toho, jak se spolu dva lidé seznamují. Určitě by o tom mohli vyprávět své.

Comments are closed.

Scroll To Top