Pátek, 9. června , 2023

Jaké byly ohlasy na 50 odstínů šedi

Film 50 odstínů šedi přišel do kin a vydělává neuvěřitelné peníze. Důvodem, proč na něj lidé a zejména pak ženy rády chodí jen ten, že vzešel z románu, jenž byl psán v erotickém žánru. Tento román si ženy okamžitě zamilovaly, a když se pak doslechly, že byl navíc zfilmován, neměly důvod na něj nejít.

Ohlasy na film jsou v průměru kladné. Někteří si stěžují na slabé erotické scény, což je ale pochopitelné. Jedná se o film, nikoliv o porno. Ve filmu se hlavní hrdinové objevují neoholeni na genitáliích a to se také nelíbilo mnohým divákům, ale jelikož v knize to bylo také tak, tak se při natáčení ochlupení taktéž ponechalo.

Názory na film se sice různí, ale kladných ohlasů je mnohem více. Na film se chodí také proto, že byl velmi propagován a marketing se postaral o své.

50 odstínů šedi je vhodný hlavně pro ženy. Ty si v tomto najdou mnohem více. Líbí se jim praktiky, které se zde provádějí a dokonce i erotické obchody mají díky filmu větší tržby, protože vzrostl zájem o erotické pomůcky, které ve filmu byly viděny. Ženy touží po tom, zažít něco podobného, tudíž i muži v tomto směru mají výhody. Dočkají se doma změny a také si užijí sex častěji.

Film 50 odstínů šedi se stal naprostým trhákem a lidé si jej okamžitě zamilovali. Spousta divaček už se teď těší na další díly, ale jsou i tací, kteří již další díly chtít vidět nebudou. Premiéra filmu byla uvedena na Valentýna a zatím je film velmi úspěšně navštěvován.

Byly jste na něm i vy, nebo se držíte hesla, že to, co je tolik protřásáno médii, není pro vás? Zajdete si do kina na tento příběh, nebo si počkáte, až jej budete moci shlédnout v televizi? Láká vás erotický příběh usedlé dívky, která se zamiluje do sadomasochisticky založeného šéfa?

Comments are closed.

Scroll To Top