Pondělí, 5. června , 2023

Jak zabavit vaše ratolesti? Zkuste vozítka a odrážedla pro děti

K nejoblíbenějším hračkám předškolních dětí patří vozítka a odrážedla. Užijí si s nimi spoustu zábavy doma i venku, a procvičí své pohybové dovednosti spolu s koordinací. Při nákupu autíček, motorek a dalších vozítek pro děti je třeba dát na bezpečnost výrobku. Pokud chcete mít jistotu, že hračka dlouho vydrží a je pro vaše dítka vhodná, vsaďte na prověřené výrobky americké značky Step2. Kromě vozítek a odrážedel vyrábí také plastová pískoviště s krytem, domečky, houpačky nebo zahradní dětský nábytek. Na českém trhu je prodává společnost StepTwo.

Jaká vozítka pro děti v nabídce najdete? Pro nejmenší děti jsou určena autíčka Buggy. Hodí se na delší procházky místo kočárku, a děti to v nich bude určitě bavit o mnoho víc. Jde o perfektní sporťák s elegantním designem, nechybí ani detaily jako bezpečnostní pás. Kola mají gumový povrch pro bezhlučnou jízdu. Nesmí chybět plastová rukojeť pro dospělý doprovod, která lze ale složit na podvozek autíčka. Praktickou vychytávkou jsou držáky na pití, jeden pro dítě, a jeden na vodící rukojeti pro rodiče. Pod kapotou najdete úložný prostor pro menší zavazadlo, nezbytné potřeby nebo hračky. Buggy rozhodně není jen pro kluky, v růžové nebo červené variantě jej ocení určitě i holčičky.

Máte dvě malé děti? Nevíte si s nimi někdy venku rady? Určitě uvítáte pomocníka v podobě vozítka pro dvě děti. Je ideální na dlouhé procházky nebo výlety v nenáročném terénu. Děti mají dostatek pohodlí a prostoru pro nohy, sedátkům nechybí bezpečnostní pásy, a praktické jsou držáky na pití, svačinku nebo hračky. Jízda je nehlučná a pohyb rodič koriguje, podobně jako u ostatních vozítek pro děti tohoto typu, pomocí rukojeti.

V nabídce vozítek pro děti amerického výrobce Step2 nesmí chybět ani veselá odrážedla mnoha podob. K nejoblíbenějším patří ta ve tvaru motorky nebo žirafy. Jsou stabilní, veselých barev, z odolného plastu, vhodná pro nejmenší děti jako jejich první odráželo. Mají zvýšenou zádovou opěrku pro pohodlí a větší bezpečnost.

Comments are closed.

Scroll To Top