Úterý, 23. dubna , 2024

Jak využít mužské ješitnosti

Chcete si omotat muže kolem prstu a chcete, aby dělal to, co budete chtít vy? Pak musíte vědět, jak na něj.

Pokud byste ráda, aby vám ležel u nohou, musíte vědět, jak na to. Všichni muži jsou ješitní, asi jen těžko byste hledala výjimku. Pokud tedy chcete, aby to šlo podle vás, tak svého partnera hodně chvalte.  Pokud jej dokážete věrohodně pochválit, bude vrnět jako kocourek.

Chválit jej můžete za cokoliv, za nápady, za činy a za skutky, za dobrý sex, za to, že si vzpomněl na něco, na co vy jste zapomněla apod. S chválou to ale nepřehánějte, abyste nebyla průhledná. Pokud možno neříkejte, jak je báječný za to, že to jídlo celé snědl, partner není dítě a nepotřebuje být chválen za kdejakou blbost.

Další věc, kterou byste měla udělat, je obdivovat jej. Obdiv by měl být za to, co dokázal, za to, co se mu v životě podařilo… Pokud z vás bude cítit, že se v něm vidíte, tak si bude připadat jako hvězda, která by ráda udělala něco pro svou fanynku. Uvidíte, jak pro něj nebude nic nemožné a cokoliv po něm budete chtít, tak to udělá, aby vás nezklamal. Bude se vám chtít zavděčit za každou cenu, a tak od něj ne neuslyšíte. Proto je dobré dávat mu najevo to, co cítíte, že je správné.

Srovnávejte partnera s ostatními, ale pozor, pokud v tom vychází on vítězně. Jestliže by to bylo tak, že by na tom byl hůř, tak mlčte. Ale třeba takové to, miláčku, udělal si mnohem lépe ten plot, než náš soused, nebo tak jsem byla u Evy a její muž rozhodně neumí tak doma pomáhat, jako ty… Ještě, že tě mám.

Každý chce být chválený a každý stojí o pozornost. Ukažte mu, že ho potřebujete. Velmi rád vám předvede, jaký dokáže být ochránce a že se o vás zvládne postarat levou zadní. V muži musíte vyvolat pocit, že jej potřebujete, že si jej vážíte a že jste ráda za to, co pro vás dělá. Muži rádi slyší chválu a velmi dobře se jim to poslouchá.

Comments are closed.

Scroll To Top