Čtvrtek, 22. února , 2024

Jak ušetřit na jídle v 5 bodech

Potraviny se každým rokem zdražují a v důsledku událostí, které zasáhly celý svět, se poslední roky zdražování ještě urychlilo. Mnoho z nás si proto říká: jak bych mohl snadno ušetřit na jídle? Přečtěte si tento článek a zjistěte, v kterých obchodech či donáškových službách můžete zaplatit méně, než jste zvyklí.

1. Rozvoz jídla levněji

Rádi si objednáváte domů jídlo? Pokud ano, jistě vám udělá radost tento kupón, díky kterému získáte slevu 100 Kč na Wolt. Jeho uplatnění je velice jednoduché. Stačí jej zadat při registraci a tímto se na váš účet připíše skvělých 100 Kč ve formě kreditů, které můžete uplatnit na vaši první objednávku. Jen s jeho využitím moc neotálejte a co nejdříve si užijte tohoto luxusu, kdy si objednáte teplé jídlo až k vám domů a zaplatíte za něj jen pár drobných. Připsané kredity totiž platí jen omezenou dobu!

Věděli jste, že Wolt nerozváží jenom připravené porce jídla, ale i samotné potraviny? Nakupovat můžete na Wolt Market, kde je cena zboží srovnatelná se supermarkety. Navíc vám bude zboží doručeno extrémně rychle, většinou do 30 minut. Když budete sledovat jejich akce, tak občas vychytáte super slevy na některé potraviny.

2. Nakupujte ve slevách a ve větších baleních

Chodit každý den do večerky na nákup po dvou stovkách není moc výhodné. Hodně se nachodíte, navíc věci v malých baleních stojí více. Radši navštivte hypermarket, kde je zboží levnější a nakupte si do zásoby to, co je zrovna v akci. Toaletní papíry, konzervy s tuňákem nebo těstoviny vám vydrží dlouho. Pokud je to za dobrou cenu, tak tedy neváhejte, inflace na vás nepočká. Chce to jen v domácnosti trochu plánovat a psát si seznam, co už dochází.

Když objednáváte potraviny z internetu, tak při větším nákupu dosáhnete dopravy zdarma.

3. Doručení ze supermarketů se slevou

Slyšeli jste už o nové donáškové službě Everli? Díky nim si můžete nakoupit z pohodlí domova a ušetřit tak navíc spoustu času. Jen ji vyzkoušejte! Uvidíte, že budete spokojeni. Na stránkách PromoKupon.cz jsme pro vás našli registrační promo kód, se kterým ušetříte krásných 200 Kč na prvním nákupu, což se rozhodně vyplatí. A jaké jsou výhody nakupování s Everli? Svoji objednávku můžete uskutečnit v celkem 16 městech včetně Brna, Prahy, Plzně, Ostravy a dalších. Můžete také objednávat z klasických obchodních řetězců, jako je Billa, Lidl, Kaufland či Tesco a nakoupit tak přesně to, na co jste zvyklí. A další výhody? Usměvaví kurýři jsou rychlí a přesní, váš nákup tedy dovezou přesně v daném časovém rozmezí, které si u nákupu předem zvolíte.

4. Vařte doma

Restaurace jsou pro ty, kdo chtějí ušetřit čas. Pokud chcete ušetřit peníze, tak si připravte jídlo ze surovin doma, například vařením. To je a bude vždy nejlevnější varianta. Jídlo z restaurace si můžete čas od času dopřát v době oběda, kdy jsou tzv. meníčka výrazně levnější než při objednání stejného jídla večer. A to často i s polévkou zdarma.

5. Jak ušetřit na rozvozu KFC?

Snad každý si někdy objedná lahodná kuřátka z KFC, k tomu hranolky a třeba i colu. Jednou za čas zhřešit není přece nic špatného a my vám k tomu dáme alespoň tip, jak si v KFC nakoupit levněji. Tento postup má 2 fáze. Prvním krokem je registrace u rozvážkové služby Wolt, kde použijete 100 Kč slevový kód, díky němuž získáte slevu na první rozvoz. A dále už si jen stačí přes Wolt objednat z KFC a uplatnit tuto slevu (ve formě kreditů) právě na tuto objednávku. Řekněte sami, není to snadné?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top