Pondělí, 5. června , 2023

Jak si nenápadně říct o šperk, který chcete?

Toužíte pro krásném šperku, ale nevíte, jak si o něj říct bez toho, aby to nevypadalo trapně? Blíží se vaše narozeniny nebo výročí a vy víte, že to, co chcete dostat je právě tento jediný šperk? Jak ale předat tuto informaci dál, aby to působilo nenápadně, nenuceně a aby byl například přítel pyšný, že na to přišel sám? Podívejte se na pár tipů, jak si říci o šperk.

Zastavte se u výlohy a obdivujte šperk

Při procházce nebo během společných nákupů se zastavte u výlohy, kde jste si vyhlídla šperk. Společně si prohlížejte i jiné kousky. Nenápadně se podivte nad krásou vybraného kousku a jestli si troufáte, zeptejte se přítele, jestli by vám slušel. Donutí ho to zamyslet se nad tím a představit si daný šperk na vás. Ať už se jedná o náušnice, náhrdelníky nebo prsteny, zanechá to v něm vzpomínku na obraz, jak daný šperk nosíte. Při výběru vhodného dárku si na to třeba vzpomene a zamíří rovnou do vybraného klenotnictví pro šperk, po kterém toužíte. Samozřejmě za předpokladu, že mu se bude líbit představa, jak by daný šperk na vás vypadal a jestli usoudí, že by vám slušel.

Když je šperk na internetu

Líbily se vám prsteny, které jste viděla na internetu? Nebo toužíte mít ty krásné stříbrné náušnice, na které jste nedávno viděla reklamu? Zkuste si stránku otevřít a v přítomnosti přítele si nahlas vzdychnout, jak je ten šperk nádherný. Třeba ho to upoutá a půjde se zeptat, co to tam máte. Potom mu už jen ukážete vybraný kousek a pokud není nepřiměřeně drahý a mimo finanční možnosti muže, můžete se těšit, že dostanete svůj vysněný dárek. Rafinovanější, ale možná trochu riskantnější metoda, která nemusí mít takový úspěch, je nenápadné ponechání prohlížeče otevřeného na stránce s vybraným šperkem. Když muž zasedne k počítači a bude se chtít podívat na internet, zrak mu padna na stránku, kterou jjstě nenápadně nastavila. Když se trefíte do okamžiku, kdy zrovna přemítá, co vám koupit, nabídka ho možná zaujme, šperk se mu zalíbí a při oslavě se vám rozzáří oči nad vytouženým dárkem. Ovšem pravděpodobnost toho, že si šperku vůbec nevšimne a stránku pouze vypne, je velmi vysoká.

Neostýchejte se

Pokud hodně nosíte řetízky a náramky a máte rády podobné dárky, rozhodně nečekejte, až muže napadne vám něco takového darovat. Zkuste ho nenápadně postrčit správným směrem a uděláte radost sobě a i jemu, když uvidí, že se mu váš dárek líbí a ráda jej nosíte.

Comments are closed.

Scroll To Top