Středa, 4. října , 2023

Jak sbalit muže, který se vám líbí

Jak sbalit muže

Jak sbalit muže, Autor obrázku: emelec

Často se říká, že právě muž by měl udělat první krok. Ale co dělat, když se vám někdo doopravdy líbí? Riskujete, že o něj přijdete jen proto, že se budete chovat způsobem, který je řekněme trochu zastaralý? Raději to vezměte do svých rukou. I proto, že 90 % současných mužů si přeje, aby to byla žena, kdo udělá první krok. Potom se nebudou cítit tak směšně. Jejich největší slabinou je nedostatek rafinovanosti. Jak byste tedy měla postupovat?

Vysílejte jasné signály

Je známo, že muži nejsou schopni chápat signály vysílané ženami. Takže když flirtujete, musíte vědět, co chcete, a dávat pozor na to, abyste to vysílala dostatečně jasně. Když flirtujete jenom proto, aby jste se pobavila, raději to provozujte s někým, koho znáte už delší dobu a komu je jasné, co od vás může čekat. Muži si obvykle vykládají jakýkoliv druh flirtu jako pozvánku k sexu, ačkoliv vy naznačujete, že se chcete jen pobavit a být přátelská.

Buďte dobře naladěná

Lidé se obvykle cítí dobře, když jsou ve společnosti veselých a sdílných lidí. Když se vy cítíte dobře ve své kůži, tak lidé kolem vás budou sdílet dobré mínění, které o sobě máte.

Vezměte si na sebe něco, co přitáhne pozornost

To je nejjistější způsob, jak zajistit, aby se k vám muži přiblížili a začali se s váma bavit. Takhle to už nejste přímo vy, kdo začíná konverzaci.

Comments are closed.

Scroll To Top