Pátek, 9. června , 2023

Jak nalíčit opálenou pleť

bmphotography / Pixabay

Že je opálená pleť krásnější a zdravější, o tom není pochyb. Opálená pleť nepotřebuje až tolik líčení, jako pleť bledá. Pokud je vaše pleť tmavší, měla byste samozřejmě použít i tmavší make-up. Rozhodně nepoužívejte stejný make-up v létě, jako v zimě, pokud ovšem nechodíte celou zimu do solária.

Na opálené pleti vypadá velmi dobře líčení, do kterého byste se jinak jen těžko pustila a to hlavně proto, že na bledší pleti, nevypadá tak dobře, jako právě na té opálené. Abyste zvýraznila opálení, použijte bronzer. Ten vaši pleť udělá dokonalou a ta bude velmi dobře vypadat.

Vůbec se nemusíte bát tmavých tónů očních stínů, ale ani naopak těch úplně světlých a vůbec nebude vadit, když použijete pouze řasenku, protože pokud jste opálená, bude vám slušet klidně i pouze ta. Na tváře naneste červenou tvářenku a bát se nemusíte ani rudé rtěnky. Výrazné líčení z vás udělá úplně někoho jiného a budete v něm vypadat dobře.

Oproti tomu pak v zimě volte líčení, které až tak výrazné nebude. Pokud jste opálená, tak si kupte nejtmavší make-up a také nejtmavší pudr. Výborné jsou takové ty pudrové kuličky, které udělají více barevných odstínů a na tmavé pleti, vypadají naprosto dokonale.

Tyto kuličky lze použít jak jako pudr, tak jako tvářenka. Aby vaše opálení vydrželo co nejlépe, přimíchejte si do denního a nočního krému, vždy kapku krému samoopalovacího. Po opálení se vyhýbejte peelingu. Vůbec se nebojte broskvových tónovacích krémů i ty z vaší pokožky vykouzlí naprosto nádhernou a dokonalou pleť.

Líčení opálené pleti, je mnohem jednodušší a snadnější, než té, která je porcelánově bílá. Opálení sluší zkrátka každému a dodá vám na kráse a dokonalosti. Nezapomínejte však, že všeho moc škodí a u opalování, to platí dvojnásob. Raději sáhněte po kvalitním samoopalovacím krému. Samozřejmě že týdenní slunění v létě u moře vám neublíží tolik, jako každodenní opalování v soláriu po celý rok.

Comments are closed.

Scroll To Top