Čtvrtek, 29. února , 2024

Jak maskovat nevěru

Nevěra je v dnešní době celkem běžná záležitost a každý z nás se s ní určitě alespoň jednou v životě setkal a to buď tak, že byl podveden, nebo tak, že sám podvedl.

Jak se k tomuto postavit a jak nevěru zamaskovat?

Určitě byste měli nevěru umět zamaskovat a to tím, že budete opatrní. Nesmíte dopustit to, abyste druhému ublížili, když už se chováte nečestně a rozhodně byste měli být opatrní. Jak se vyhnout výčitkám a nadávkám, které mohou nastat hned poté, co vám partner na nevěru přijde?

Rozhodně si dávejte pozor na vše, co děláte a na to, jak se chováte. Doma by mělo být vše stejné, jako tomu bylo doposud. Partner se nesmí cítit odstrčeně a měl by mít jistotu toho, že o něj stále stojíte. Pokud tuto jistotu ztratí, začne pátrat po tom, co je příčinou a může se dopátrat až k tomu, že na něco přijde. Pokud mu nedáte důvod, aby vás z něčeho podezíral, nebude muset ani zaměstnávat mysl tím, že se děje něco, co by se dít nemělo. Vzbudíte-li však v něm dojem, že tu něco nehraje, je to už špatně. Základem je tedy neměnit doma žádné zvyky.

Pokud jdete na rande s někým jiným, neupravujte se zbytečně nápadně před tímto randem doma a nedávejte si záležet na tom, co si berete na sebe a jak vypadáte. Úpravy si nechte třeba až dobu, až budete mít partnera z dohledu, nebo se upravte v autě.

Zatrhněte milenci psaní SMS v době, kdy jste s partnerem. Neschovávejte si telefon a nevypínejte si zvonění, protože to může způsobit podezření, že vám někdo tajně píše. Všechno mažte, jak hovory, tak zprávy. Partner nesmí najít žádný důkaz. Vždy si na toto dávejte velký pozor. Bude-li důkaz, bude zle.

Kamarádky vám pomohou

Hodně si volejte s kamarádkami a domlouvejte si před partnerem s nimi schůzky, aby měl jistotu toho, že když nejste doma, budete nejspíše s nimi. Zvěte taktéž hodně svých kamarádek k vám na návštěvu. Ze situace musí vyplynout, že se s nimi scházíte často a ráda.

Comments are closed.

Scroll To Top