Pátek, 9. června , 2023

I nebankovní společnost může nabídnout férové podmínky

money-2696238_640 (1)

V současné době je opravdu velice snadné dostat se do finančních problémů. Představte si, že celý měsíc marodíte, a tak vám na účet přistane pouze nemocenská, která je mnohonásobně nižší než běžný plat. Zároveň vám v domácnosti vypoví lednička, finanční rezervy jsou na nule, přičemž v takovém případě na scénu nastupují půjčky a úvěry. Přece jen, být měsíc bez ledničky je nereálné. Zaplatit nájemné, paušál, energie a další závazky prostě musíte, což ale sotva pokryje nemocenská.

Pokud si potřebujete na krátkou dobu půjčit nějaký obnos peněz, alespoň tedy do doby, než se vrátíte zpět do práce, doporučujeme obrátit se na některou z nebankovních společností. Půjčka je totiž vyřízena poměrně rychle a snadno.

Seznamte se s rychlou půjčkou Ferratum

Bohužel, nebankovní sektor má kvůli nekalým praktikám některých poskytovatelů špatnou pověst. Společnost Ferratum se však snaží pověst vylepšit, a proto klientům nabízí transparentní a férové produkty. V nabídce jsou tři druhy půjček – Ferratum Credit, Ferratum Micro a Ferratum Plus. Záleží na tom, jak velkou částku byste potřebovali.

První variantou je Ferratum Credit. V rámci daného produktu si můžete půjčit až 50 000 korun. Obrovskou výhodou je, že pokud splatíte celou částku do 30 dnů, neúčtuje se vám žádný úrok. Druhou možností je Ferratum Micro s úvěrovým rámcem 20 000 korun. Doba splatnosti je až 45 dnů. Třetí nabídkou je Ferratum Plus, což je spotřebitelský úvěr do 25 000 korun s dobou splatnosti od 2 měsíců do 1 roku.

Jak si sjednat půjčku?

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi Ferratum – rychlá půjčka, zobrazí se vám hned několik webových stránek. Buď se jedná o zprostředkovatele, nebo přímo o stránku samotné nebankovní společnosti. Samozřejmě, nejlepší je navštívit web přímo oné firmy, kde máte veškeré potřebné informace.

 

Comments are closed.

Scroll To Top