Čtvrtek, 29. února , 2024

I móda žije v souladu s přírodou

Móda je neuvěřitelně proměnlivá a to nejen ve střizích, ale také v materiálech. Každou chvilku je moderní něco jiného, avšak už nějaký ten pátek se drží dřevo a moderní dřevěné doplňky. Dřevo je čistě přírodní materiál a co se týče některých doplňků, tak absolutně netypický, ale přitom působí opravdu originálně, a tak není divu, že je o něj takový zájem.

Elegantní dřevěný prvek

Dřevo je krásný přírodní materiál, který se hojně používá při dekoracích. Doposud se používalo především v domovních dekoracích, ale poslední dobou je velkým hitem v módních doplňcích. Důvod je prostý, je to něco nového, netradičního, co má obrovský dojem. Dřevěný módní doplněk upoutá pozornost a působí velice elegantně, ale velkou výhodou je, že jej lze kombinovat téměř s každým stylem, takže s ním můžete vyrazit do města ale i do práce. Další výhodou dřeva je jeho lehkost, ať už si vyberete kterýkoliv doplněk, budete překvapení, jeho lehkostí. Téměř nebudete vědět, že ho na sobě máte.

Dřevěný motýlek

Jeden z moderních dřevěných doplňků je motýlek. Ten je hitem už delší dobu, ale rozhodně se nemusíte bát ozdobit si jím košili i dnes. Dokonce je natolik perfektní, že si jej klidně můžete vzít jako doplněk na ples. Úplně nejlepší je přírodní motýlek, ale existuje mnoho variant. Klidně můžete zvolit i dvojbarevného dřevěného motýlka anebo s nějakou ozdobou, jako jsou například tečky či kombinace s látkou a podobně.

Dřevěné hodinky

Dalším opravdu zajímavým moderním dřevěným doplňkem jsou hodinky. Také netradiční provedení, které je opravdu krásné. Samozřejmě, že číselník a strojek hodinek není dřevěný, dřevěný je pouze pásek, ale přesto je propracovaný do detailů. Pravdou je, že většina dřevěných hodinek jsou poměrně mohutné, a proto působí, že jsou pánské. Avšak je to jen klam, dřevěné hodinky mohou nosit, jak muži, tak i ženy. A když je správně zkombinujete, bude to úplná pecka.

Dřevěné brýle

Asi největší překvapení jsou dřevěné brýle. Je jen hrstka natolik extravagantních lidí, kteří by si na sebe vzali dřevěné brýle a přitom je to tak krásný doplněk a je velká škoda je doma nemít. Budete originální, protože každé jsou trochu jiné. Kromě toho jsou lehké a jsou opravdu doplňkem. Výhodou je, že se jedná o přírodní materiál, který ladí téměř se vším. A dřevěné brýle si může dopřát kdokoliv, protože existují i sluneční dřevěné brýle.

Materiál, který stojí za to

Pravdou je, že dřevo je krásný a přírodní materiál, který je kvalitní. Ovšem to znamená, že si za t kvalitu zaplatíte. Dřevěné moderní doplňky jsou o něco dražší, než stejné doplňky jiných materiálů, ale věřte, že to za tu originalitu a krásu stojí. Ovšem je to opravdová kvalita, protože se nemusíte bát, že by se vám doplněk nějak poškodil.

Mít dřevěný doplněk vyžaduje odvahu, ale nejedná se o žádný extravagantní prvek, naopak díky přírodnímu materiálu jsou doplňky elegantní a příjemné.

Comments are closed.

Scroll To Top