Úterý, 23. dubna , 2024

Hliníková a plastová okna s puncem originality

V současné době je kladen důraz především na nízkonákladové bydlení, přičemž s tímto tématem je spjatá technologie výroby oken a dveří. Zatímco v minulosti měly v rodinných domech pevné postavení dřevěné materiály, v současné době se od nich upouští. A do popředí se prodraly plastové a hliníkové alternativy. Nicméně ne všechny modely na trhu jsou vyhovující svými vlastnostmi a kvalitami. V následujících řádcích vám představíme společnost, která po kvalitativní stránce rozhodně neztrácí.obr_1404

Dovolujeme si vám představit ryze českou společnost DAFE-PLAST, která se v oblasti výroby oken pohybuje už dvacet let. Specializuje se na výrobu hliníkových a plastových oken a dveří, přičemž se orientuje nejen na rodinné domy, ale také na velké průmyslové objekty. V neposlední řadě má ve svém sortimentu také zimní zahrady s celoročním využitím.

Plastová okna šetří náklady

Výměna dosavadních oken, které už výrazně ztratila své tepelně izolační vlastnosti, se doporučuje v období od jara do podzimu. A během topné sezóny můžete uspořit neuvěřitelné množství tepla, což se projeví především na faktuře za vytápění. Plastová okna vedle efektivních tepelně izolačních vlastností slibují také protihlukovou ochranu. Kvalita je podložena prestižním certifikátem ISO 9001:2009.

Hliníková okna s nádechem luxusu

Další možností jsou hliníková okna, který se pyšní neotřelým designem a luxusním provedením. Hliníkové profily jsou vysoce odolné, stabilní, pevné a slibují dlouhou životnost. Veškerý sortiment, který společnost DAFE-PLAST nabízí, můžete zhlédnout na vlastní oči v ukázkovém areálu. Showroom DAFE-PLAST se nachází v Jihlavě. A pokud budete potřebovat odbornou konzultaci, můžete se zeptat na cokoliv, protože všichni pracovníci prochází pravidelně školením.

Comments are closed.

Scroll To Top