Čtvrtek, 29. února , 2024

Hledáte způsoby, jak zhubnout? Vyzkoušejte bezbolestnou liposukci.

Pokud jste zatím název bezbolestná, neboli neinvazivní liposukce pouze slyšeli, ale nic o tomto způsobu odstraňování tukových polštářů a mnoha dalších tělu prospěšných funkcích, které se k bezbolestné liposukci vztahují, nevíte, určitě vás bude tento článek zajímat.

Jak neinvazivní liposukce Exilis funguje

K redukci tukových polštářů, odstranění celulitidy, formování těla, zlepšení elasticity pokožky i její omlazení výborně slouží procedura pomocí Exilisu. Jde o zařízení vysílající řízeně dávky ultrazvukových vln a termální energii do tělních tkání. Díky kombinování rovnoměrné excitace molekul a mechanických účinků vlnění, dosahuje toto zařízení velmi dobrých výsledků. Na vybrané problematické místo se přesně zacílí, takže dochází k rychlému a efektivnímu tvarování s dalšími přidruženými výhodami. Konečný výsledek vám velmi mile překvapí.

Pro koho je vhodná

Patříte-li mezi ženy nebo muže, kteří se bojí klasické liposukce, určitě vyzkoušejte tuto. Bezbolestná liposukce Praha prováděná pomocí Exilisu na dlouho odloží nebo úplně odstraní důvody pro uvažování o využití invazivního zákroku. Hodí se i pro ty, kterým z nějakého důvodu nemůže být klasická liposukce provedena.

Jaké účinky neinvazivní liposukce přináší

To, s čím vám pomůže, nejsou “jen“ viditelné a nekomfortní tukové polštáře, ale i mnohé další. Poznáte výrazné zlepšení:

  • ve formování problematických částí těla
  • ve zmiňované redukci tuku
  • v pružnosti a struktuře pokožky
  • v projevech celulitidy a jejího zhoršování

Je důležité zmínit, že EXILIS za své výsledky získal v roce 2012 světová vysoká ocenění jako nejlepší produkt na zpevnění pleti na prestižním americkém summitu THE Aestetic Show v Las Vegas.

Využijte účinky bezbolestné liposukce na svém bříšku, zadečku, bocích, stehnech, ale například i na podbradku, který mnohdy trápí ženy i muže.

Objednejte se k ošetření neinvazivní liposukcí v Hedera Spa Clinic, absolvujte 4–6  terapií pro dosažení výborných výsledků a těšte se ze znovuzískané krásy svého těla.

Comments are closed.

Scroll To Top