Středa, 4. října , 2023

Hledáte inspiraci na narozeninové nebo vánoční dárky? Trefou jsou 3D trička!

Také se vám stává, že rok co rok pro své přátele, rodinné příslušníky nebo kolegy v práci hledáte vhodný dárek k narozeninám, vánocům či jiným významným událostem? Skvělým, netradičním a přitom takovým, který každý využije, je dárek v podobě 3D trička pro dospělé od společnosti The Mountain!

V čem jsou 3D trička jedinečná

Navštívíte-li internetové stránky www.extratrika.cz, jistě vás ihned zaujme vzhled triček a zůstanete okouzleni. Stejně reagují všichni, kdo je uvidí. A to nejen na obrázcích! Ještě větší je zážitek, když je na někom uvidíte živě.

Trička jsou batikovaná a mají fotorealistický potisk, díky kterému je vytvořen 3D efekt zobrazeného motivu.

Spolehněte se na prvotřídní kvalitu

Tyhle extra trika jsou vyráběna v USA ekologicky šetrnými metodami, americkým výrobcem The Mountain. Skládají se ze 100% bavlny a nenajdete v nich žádné škodlivé chemikálie. Důkazem toho je výrobcem dokládaný certifikát “Oeko-Tex 100“.

Obdarujte nejen dospělé, ale i děti

V nabídce, která zahrnuje tahle jedinečná, dá se říct, že dárková trička, najdete nejen modely pro dospělé, ale i trička pro děti. I ty se přece rády pyšní krásným tygrem, morčetem, které jim dělá společnost i živě doma, nebo třeba malým orangutanem a spoustou dalších zvířat.

Dbejte na správný výběr velikosti. Protože jsou vyráběna v USA, mají americké značení velkostí. Tzn., že u dospělých velikostí je velikost o jedno číslo větší, než u evropského značení. Vše případně najdete přehledně vysvětleno na stránkách extratrika.cz u každého trika.

Proč nakupovat u ExtraTrika.cz

Výhod, které s nákupem získáte, je mnoho. Nejenže budete mít krásný, kvalitní a netradiční dárek pro vaše blízké, ale pokud objednáte 2 libovolná trička, získáte dopravu zdarma! Nebo si můžete trička po předchozí domluvě osobně vyzvednout na adrese pobočky v Brně Bystrci! Pokud by se náhodou stalo, že objednáte špatnou velikost, e-shop garantuje jeho výměnu za jinou velikost.

Pořiďte si krásná a jedinečná trička a zaujměte všechny kolem!

Comments are closed.

Scroll To Top