Čtvrtek, 29. února , 2024

HairX NeoForce pro podporu růstu vlasů

Nejen muži ztrácí vlasy a trápí je jejich vypadávání, ale i u žen může docházet k úbytku vlasů a to v důsledku stresu, hormonální nerovnosti a podobných faktorů, které se mohou týkat každé z nás. Pravda je ta, že muži mají s tímto mnohem větší problém, než ženy a také je pravda to, že muži ztrácí vlasy nenávratně.

Jak se tomu vyvarovat?

Na trh přichází nová řada šampónů, které úbytek vlasů mohou značně eliminovat. Jedná se o šampony HairX NeoForce od Oriflame. Patentovaná technologie přináší inovativní produkt, který zabrání vypadávání vlasů. NeoForce je tu s patentovanými aktivními ingrediencemi.

Tyto ingredience klinicky prokazatelně stimulují růst vlasů. Díky extraktu z jablečných rostlinných kmenových buněk, zamezuje prokazatelně vypadávání vlasů. Mějte i vy hustší vlasy již za 3 měsíce. Produkt je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Šampon čistí a odstraní přebytečný maz a také pak nečistoty z vlasů a pokožky hlavy.

Dalším produktem z této řady je potom vlasová kúra. Kúra vlasy vyživí a také posílí, prodlouží jejich životní cyklus a urychlí růst vlasů. Vlasy tedy budou nejen posíleny, ale také vám budou rychleji růst. Zapomeňte na vypadávání vlasů a začněte se těšit z bohaté hřívy.

Zatím posledním produktem z této řady je sprej, který dodá objem vašim vlasům. Aplikace je velmi jednoduchá, stačí vlasy nasprejovat a potom upravit do požadovaného tvaru. Nic víc není potřeba. Získáte bohatý a nadýchaný účes, který již brzy bude skutečně přirozeně bohatý bez toho, abyste si museli dopomáhat objemovými přípravky nebo tupírováním.

Trápí-li vás vypadávání vlasů, řídnutí vlasů, nebo to, že jsou vaše vlasy jemné a zplihlé, tak sáhněte určitě po nové řadě HairX Advanced, která je špičkovou věcí na trhu. Další plus této řady je také to, že velmi příjemně voní.

Comments are closed.

Scroll To Top