Pondělí, 5. června , 2023

Gelové laky Sally Hansen, moje vlastní zkušenost

Tak jsem neodolala a i přes tu vysokou cenu, jsem se rozhodovala, zda si laky koupit. Říkala jsem si nové boty, nebo dlouhotrvající laky? Pak jsem si řekla, že se starými botami ještě vydržím a šla jsem do té novinky, o které se tolik mluví.

Zjistila jsem, že i když se značka Sally Hansen prodává v různých drogeriích, tak gelové laky se dají sehnat pouze v DM. Zavítala jsem tedy s nadšením do drogerie DM, ale hned na začátku jsem byla trošku zklamaná. O laky je nejspíše velký zájem a proto jsem si mohla vybírat už jen ze zbytků odstínů, které na mě zbyly.

Odstíny laků

Škoda, nedalo se nic dělat, vybrala jsem si oranžový odstín 210, protože z těch, které tam byly, mi přišel nejzajímavější. Poté jsem se sháněla po Top Coat, tedy vrchním laku, který to vše zafixuje a díky kterému lak bude dlouho držet. Ten byl ale bohužel vyprodaný. Koupila jsem si tedy lak s tím, že Top Coat dokoupím později.

Musím říct, že i samotný lak bez Top Coat držel velmi dobře, ale naštěstí už mám obojí, protože do DM už přišlo zboží. Dohromady to stálo necelých 600 Kč. Není to málo, ale pokud mám mít krásné nehty dlouho a nebudu je muset stále odlakovat a lakovat novým lakem, tak se to asi vyplatí.

Vyplatí se

Lahvičky jsou navíc velké a to jednou tolik, než je běžný lak, takže ve finále tento dlouhotrvající lak vyjde na 150 Kč a při nízké spotřebě laku i odlakovače se toskutečně vyplatí. Škoda jen, že bude finančně náročnější dokoupit si i ostatní odstíny, protože samozřejmě jeden odstín laku, nás dlouho bavit nebude.

Napadlo mě tedy, jestli po použití Top Coatu na jiný lak, bude efekt stejně dobrý a samozřejmě to brzy vyzkouším. Nevýhoda je ta, že samotný Top Coat schne hrozně dlouho a to víc jak půl hodiny, proto je třeba si na lakování udělat více času. Lak se ale snadno odlakuje, stejně jako každý jiný lak. A co se týká kvality, tak skutečně drží mnohem lépe, než jiné laky a proto jsem spokojená.

Comments are closed.

Scroll To Top