Úterý, 30. května , 2023

Erotické dárky pod stromeček

Čím jiným potěšit svého partnera, než právě erotickým dárkem, který mu věnujete pod stromeček. Erotickým dárkem uděláte určitě radost a navíc povolíte uzdu vaší fantazii. Koupit můžete například čokoládu na tělo, která zcela jistě zpříjemní vaše intimní chvilky.

Dobrý nápad je také hra „experimenty“, kde si můžete užít v sexu i to, co jste zatím nezažili. Popusťte uzdu fantazii a nechte se zlákat neobjevenými sexuálními hrátkami. Vtipné také je darovat kondom s textem, který je samozřejmě humorný. Stačí vybrat ta správná slova a máte o dárek postaráno. Určitě víte, co vašeho partnera vzrušuje a co b y rád vyzkoušel. Pouta jsou například věcí, kterou určitě uděláte radost každému z nich. Pouta se pak dají použít jak pro ženu, tak pro muže.

Co takhle pořídit kamasutra karty? I ty jsou skvělým partnerským doplňkem v posteli. Pokud chcete, aby byl dárek vtipný, tak určitě pobavíte nafukovací pannou, nebo například ovcí. Tyto dárky ale s největší pravděpodobností váš partner nikdy nevyužije. Potěšit jej ale můžete dokonale erotickým prádlem, do kterého se oblečete a naladíte tak partnera na tu správnou vlnu. Vtipný dárek také může být zvonek na sex. To si partner zazvoní, kdykoliv se bude chtít milovat. Jen aby vám z toho nezvonilo v uších.

Pokud se váš protějšek nemá za co stydět, tak mu klidně věnujte penisoměřič, kterým změříte délku jeho chlouby. Sexuálních her je celá řada a určitě z nich vyberete takovou, která se vám a hlavně vašemu partnerovi bude líbit. Věnovat můžete i vibrační kroužek pro muže. Pokud se stydíte jít vybírat erotické dárky do erotických obchodů, tak si je objednejte přes internet, protože tady se jedná o nákup naprosto diskrétní, kde můžete zapomenout na červenání se. Dárků s erotickou tématikou je celá řada. Vybrat ten pravý pro vás nebude těžké.

Comments are closed.

Scroll To Top