Úterý, 5. března , 2024

Elektronické svatební oznámení není dnes nic neobvyklého

oznameni

Jakmile vás partner požádá o ruku, začnete takřka okamžitě plánovat svatbu. V první řadě vyberete datum a místo obřadu a hostiny. Vzápětí začnete procházet svatební oznámení, které by mělo vystihovat váš charakter. Ovšem digitální éra je natolik vyspělá, že se snoubenci často namísto klasického oznámení přiklání k elektronické formě. Důvodů je hned několik.

Přestože tištěné svatební oznámení má ojedinělé kouzlo, digitální podoba má zase několik praktičtějších předností. Vytvoříte ho během hodiny, nemusíte čekat, než vám tiskárna oznámení doručení, a přizpůsobíte vzhled k obrazu svému. Svatební oznámení navíc poměrně rychle rozešlete, a to i příbuzným či přátelům na druhý konec planety.

Jak svatební oznámení online funguje?

V podstatě neplatíte žádného programátora, ani grafika, protože všechno je už připravené na webu saywebpage.com, kde najdete moderní šablony. I když jsou šablony předpřipravené, dají se ještě editovat, aniž byste musela znát HTML, CSS, PHP či JavaScript. Uživatelské prostředí systému je intuitivní, a tak se v něm zorientujete, i když jste na internet naprostým laikem. Vlastní webové stránky se svatebním oznámením vás navíc vyjdou levně.

Co všechno můžete přes webové stránky oznámit?

Využijte levné webové stránky k tomu, že oznámíte nejen datum a místo konání, ale informujete také o případném dress code, pokud si například přejete, aby svatební hosté přišli sladění do barev svatby. Potom na webovou stránku můžete přidat i několik fotografií ze svatby, a tak se dostanou i k lidem, kteří po svatbě opět odlétají do zahraničí.

Na kolik takové oznámení vyjde?

Za měsíc zaplatíte pouze 99 korun. Jedná se o základní balíček, jenž vám na svatební oznámení naprosto vystačí. Ještě je v nabídce neomezený balíček za 175 korun. Sice se nejedná o bezplatný způsob, ale až spatříte šablony, rádi za ně zaplatíte. Přece jen, stovka za měsíc navíc není taková hrůza.

Tvorba webových stránek zdarma je na tomto portálu nabízená pouze neziskovým organizacím a projektům, jež jakýmkoliv způsobem obohacují společnost.

Comments are closed.

Scroll To Top