Čtvrtek, 29. února , 2024

Dřevěné hodinky Bobo Bird jsou vhodné pro jednotlivce i páry

Drevene-hodinky-znacky-BOBO-BIRD-M11M12-01

V posledních několika letech se do popředí dostávají spíše ekologické a přírodní materiály, jako je například dřevo. Dokonce i v natolik specifických oblastech, jako jsou hodinky. V současné době hodinky nepředstavují pouze ukazatele času, jsou vnímány i jako módní doplněk, který dokonale doplňuje outfit. Jestliže prahnete po originálním designu a zároveň vám záleží na životním prostředí, sáhněte po dřevěných hodinkách.

Dřevěné hodinky vyrábí spousta značek, přičemž jednou z nich je i Bobo Bird. Pořizovací cena, přestože se jedná o originální kousky, je vskutku přijatelná. Rozhodně se nemusíte obávat toho, že byste za dřevěné hodinky zaplatili majlant. Značka Bobo Bird má ve svém produktovém portfoliu nejen univerzální hodinky, ale také hodinky pro dámy a pány. Dokonce najdete některé modely v dámském i pánském provedení, a tak můžete s partnerem (partnerkou) nosit i stejné hodinky.

Dřevěné hodinky jsou nepřehlédnutelné

Samotný název napovídá, že dřevěné hodinky jsou vyrobené výhradně ze dřeva. Dřevěné hodinky si zamilovala celá řada celebrit, protože v sobě snoubí netradičnost a kvalitní hodinový strojek.

Obrovskou výhodou je, že hodinky nejsou těžké, a tak vám na zápěstí nijak nebudou vadit. Jejich hmotnost se pohybuje v řádech několika málo desítek gramů.

Z jakého dřeva jsou hodinky vyrobené?

Společnost Bobo Bird používá k výrobě hodinek hned několik dřevin – bambus, eben, teak a javor. Jedná se o čtyři nejžádanější dřeviny v tomto oboru, neboť se vyznačují dlouhou životností, vysokou odolností a snadnou opracovatelností. Pomyslnou třešničkou na dortu je, že každé hodinky jsou v podstatě originál, protože co kus dřeva, to jiná struktura, což se projeví i na samotných hodinkách. Všechny tyto hodinky jsou k dostání na webu DreveneHodinky.eu.

Comments are closed.

Scroll To Top