Úterý, 23. dubna , 2024

Domácí masérské studio

Náročná práce, domácnost, mnoho starostí, stres… To vše vám zhoršuje náladu, a pokud každodenní shon trvá delší dobu, má špatné dopady i na naše zdraví. Důsledkem toho můžete mít oslabenou imunitu, a tělo se tak neubrání nemocem. Duševní nepohoda se zase může projevit ve formě depresí. Pokud tomu všemu chcete předejít, je důležité si pravidelně dopřávat relaxaci a odpočinek. Namáhané psychice nejlépe ulevíte poslechem hudby, četbou nebo jógou. Naopak tělu nejlépe prospějete, pokud mu dopřejete odpočinek ve wellness centru nebo si zajdete na masáž, která vás dokonale uvolní a z vašeho těla vyplaví veškeré napětí. Spousta lidí však má velmi nabitý program a na návštěvu relaxačních center jim nezbývá čas. Pokud i vy patříte mezi ně, nemusíte smutnit. Jak by se vám líbilo mít masérské studio u vás doma a užívat si masáž, kdykoliv se vám zachce?

Pak si prohlédněte nabídku společnosti Orava, která nabízí masážní pomůcky ve svém sortimentu.

Skvělou zklidňující masáž si můžete užít například s masážním strojem Orava MP-100, který má v sobě zabudované infračervené světlo. To vám dokonale prokrví tkáně a uvolní svaly. Cítíte, že vás bolí svaly a některé části těla? Užijte si blahodárnou masáž a péči díky masážnímu stroji Orava MP-100, který má vibrující hlavici a nastavitelnou rukojeť, abyste se na každé místo snadněji dostali. Masážní stroj má bohaté příslušenství. Vybrat si můžete ze tří dalších nástavců, které budou pokaždé jinak masírovat vaši kůži a dopřávat vám pocit uvolnění a prohřátí. Masážní stroj Orava MP-100 nabízí internetový obchod www.orava.cz za skvělých 499 Kč.

Preferujete při masáži spíše vibrace? Pak pro vás bude vhodný masážní přístroj Orava MP-301. Jedná se o ruční masážní přístroj na bázi vibrací, který má ergonomický tvar, díky čemuž vám skvěle padne do ruky. Přístroj má tři masážní hlavice s LED podsvícením. Z přístroje se do vašich tkání vyzařuje teplo, které ve spojení s vibracemi odstraňuje bolest a stres. Přístroj má malé rozměry, můžete si jej brát s sebou do práce nebo na cesty. Tento malý masážní pomocník stojí 199 Kč.

Tak nedělejte už kompromisy a užívejte si péče, kterou si zasloužíte, a to v pohodlí vašeho domova.

Comments are closed.

Scroll To Top