Středa, 4. října , 2023

Díky vyšívacímu stroji si můžete vytvořit krásné ubrusy, dečky, polštáře… Stačí si nějaký pořídit.

Vyšívání patřilo odedávna k oblíbeným činnostem našich prababiček, babiček i maminek. U této ruční práce vydržely sedět hodiny, aby si udělaly originální a krásný ubrus, vyšily obraz nebo vytvořily krásný přehoz zdobený výšivkou. Dnes již nemusíte trávit nad tímto koníčkem tolik času, a přesto si můžete výtvory jakéhokoli druhu vytvořit. Praktické a propracované vyšívací stroje dovedou skutečně mnoho a jsou velmi jednoduché na obsluhu.

Vyšijte si cokoli dle svého vkusu

Ať už máte rádi klasiku, kytky, bordury na ubrusech či jste vyznavači zajímavých a netradičních vzorů, vyšívací stroj vám hravě pomůže vytvořit mnohé.

Novinkou na trhu, kterou přináší společnost Brother, je šicí a vyšívací stroj Brother Innov-IS 2600. Má české menu, díky němuž se vám bude jednoduše ovládat, disponuje velkou šicí a vyšívací plochou o rozměrech 160 mm x 260 mm, potěší vás jistě podsvícený dotykový displej, automatický odstřih, celková přehlednost a lákavý design.

S jeho pomocí si můžete vyšít 138 vyšívacích vzorů, které jsou uloženy v jeho paměti, vybrat si lze z 232 šicích stehů včetně 10 typů knoflíkových dírek. Nabízí i 11 vyšívacích a 5 šicích fontů. Dekorativní stehy dovede ušít až do šířky 40 mm, napětí nitě je plně automatické a šití probíhá rychlostí neuvěřitelných 850 stehů za minutu. To je jen část předností, které s jeho koupí získáte.

Zároveň zdarma ke stroji dostanete široké příslušenství v ceně 5 300 Kč zdarma. Jde o základní patku, patku na monogramy, přišívání knoflíků, slepý steh, šití knoflíkových dírek a jiné.

Vytvořte si i vy jedinečné závěsy, ozdobte utěrky, ručníky, ložní povlečení nebo udělejte radost kamarádce nádhernou dečkou. Uvidíte, jak váš domov rozkvete a získá příjemný a harmonický nádech.

Navštivte internetové stránky eshop.brother-czech.cz a vyberte si s bohaté nabídky kvalitních šicích a vyšívacích strojů od společnosti s dlouholetou tradicí.

Comments are closed.

Scroll To Top