Čtvrtek, 5. října , 2023

Dárek k Valentýnu – krásné spodní prádlo

Blíží se Valentýn, čas zamilovaných a vy přemýšlíte o tom, jaký dárek svému drahému dát?

Dárek, který je jak pro vás, tak pro něj, je určitě nějaké pěkné spodní prádlo, ve kterém můžete vyzkoušet třeba tantrické milování. Partner z něj bude zcela jistě nadšený a ani vy nepřijdete zkrátka.

Často nebývá snadné vymyslet dárek pro muže. Muži to mají v tomto směru jednodušší. Mohou nám koupit kytičku, různá srdíčka, ale co my? Spodní prádlo je ale jistě dobrý nápad. Pořiďte si nový kousek luxusního spodního prádla, ve kterém se mu předvedete. Uvidíte, jak bude mile potěšen a vy naopak budete obdarovaná hned dvojmo. Jednak dárkem od partnera a pak také dárkem, který věnujete vy jemu.

Buďte trošku sobecká a myslete při výběru dárku i na sebe. Vyberte si takový kousek, který budete mít oba rádi. Pokud patříte mezi romantické duše, máte rádi procházky, svíčky, večeře na romantických místech, květiny a podobné věci? Potom si tedy vyberte spodní prádlo v bílé barvě, nebo v barvě starorůžové, či béžové. Pokud patříte mezi ty, kdož milují luxus a jste nezkroceně vášnivá, pak sáhněte po černém, nebo červeném spodním prádle. Černé i červené prádlo je velice elegantní a zcela jistě v něm budete vypadat opravdu sexy a o to by vám mělo jít především.

Pokud patříte mezi nespoutané a hravé ženy, pak si pořiďte kombinaci modro-bílé, nebo zeleno-růžové. Tyto barvy jsou vhodné pro ženy, které si rády hrají a experimentují. Velice zajímavá je kombinace saténu a krajky.

Jdete-li si vybrat spodní prádlo, tak byste si jej vždy měla vyzkoušet a nikdy byste jej neměla kupovat naslepo. Zajděte si pro pěkný kousek raději do obchodu, než abyste jej kupovala přes internet. Sice jej třeba přes net seženete levněji, ale otázkou je, zda by vám pak zbytečně neleželo ve skříni. Není ani tak nutné zkoušet kalhotky, jako zkoušet podprsenku. Ta prostě chtě – nechtě, musí sedět.

Comments are closed.

Scroll To Top