Čtvrtek, 29. února , 2024

Dají se ještě sehnat náhradní díly do šicích strojů?

Švadlenkám, které by se rády věnovaly šití na svém původním šicím stroji, jenž ale dlouhé měsíce stojí v nečinnosti kvůli banální poruše, svitla naděje. Dnešní doba totiž nahrává výrobcům, již vyrábějí stále novější a modernější produkty, které se nenávratně porouchají už po několika letech. Kdežto staré dobré šicí stroje skvěle pracovaly po desetiletí, a kdyby jim nechyběla jediná součástka, mohly by dobře sloužit dál. Kde ale sehnat zrovna jeden konkrétní náhradní díl?

Vnější a vnitřní náhradní součástky

Náhradní díly do šicích strojů zavedených značek Singer a Lucznik, jež byly součástí snad každé tuzemské domácnosti, jsou k dispozici pro všechny zájemce v prodejně sicistroje-obchod.cz. Specializují se na náhradní díly na šicí stroje i jiných značek, jako jsou například Veritas, Lada, Visnja, Nicoleta, Veronica, Jerome, Brother, Toyota a Zetina. Prodávají se vnější prvky šicích strojů: stehové desky, kabely, napínače nití i pedály. Vnitřní součástky, kam patří motory, statory i rotory, jsou často vyhledávanou položkou, neboť jejich poruchu už málokterý řemeslník umí opravit a podobně jako u auta se musí vyměnit celý díl. Často opotřebenou součástí bývá řemen, a proto je v prodejně dostatečná zásoba řemenů pro všechny typy strojů. Pokud náhodou není nějaká součástka na skladě, není problém kontaktovat zaměstnance firmy, a ti díky svým známostem mezi výrobci dovedou jakoukoliv součástku sehnat. A taková známost se skutečně vyplatí.

V nabídce jsou podstatné doplňky a příslušenství

Důležitými doplňky a příslušenstvím k šicím strojům jsou mazací oleje a žárovky. I na tento typ sortimentu v obchodě s náhradními součástkami na šicí stroje mysleli. Nemusíte si kupovat nový stroj, když se dá pohodlně opravit stávající. A kdybyste se přece jen rozhodli pro koupi nového stroje na šití, není problém si ve stejném e-shopu, kde se prodávají díly, objednat novou mašinu. Za nový šicí stroj Veronica Prima 100 zaplatíte okolo 3700 Kč a za Veroniku Optimu 200 dáte necelých pět tisíc korun.

Comments are closed.

Scroll To Top