Pátek, 9. června , 2023

Co s sebou k moři? Módní hity, které nesmí chybět v žádném kufru.

Je tu léto a čas dovolených. Pro většinu lidí je asi nejhezčí představa dovolené u moře. Slunce, pláž, šplouchající vlny a nekonečný modrý obzor… Ale kromě toho hlavního – volby cílové lokality – je třeba promyslet i věci, které si vezmeme s sebou. Pokusíme se Vám dát pár tipů, co by ve Vašem kufru na cestu k moři nemělo chybět.

Co zabalit k moři

Jednoznačně nejdůležitější v letní výbavě jsou plavky. O těch toho bylo napsáno dost a dost např. jak vybrat správný model k jaké postavě atd. Ale pro Vás je hlavní jen jedno – abyste se v nich cítila dobře. Dnes si můžete vybrat z obrovské nabídky – plavky jednodílné či dvoudílné, kalhotky i podprsenky všech tvarů a barev, bikiny, tankiny, šortky, sukénky atd. Co je však extra praktické, je možnost kombinování různých střihů a velikostí u dvoudílných plavek. Pokud máte např. jinou velikost podprsenky a jinou kalhotek, není dnes problém si „namixovat“ ideální plavky.

V prázdninovém kufru by Vám pak určitě neměly chybět kratší legíny, které – když se večer trochu ochladí a od moře zafouká – báječně doplní jakýkoli delší horní díl, tuniku, minišaty, top nebo tričko.

Doplnit je můžete rovnými tzv. římskými sandálky, které jsou velmi pohodlné a na rozdíl od žabek Vám, díky dekorativním a zároveň funkčním řemínkům, nikdy nesklouznou z nohy.

 

 

 

 

Dalším nepostradatelným průvodcem každé ženy na letní dovolené by měly být šortky. Letos to budou hlavně pastelové barvy případně námořnická modrá. Když je doplníte pruhovaným vrškem, budete vždy skvěle oblečená. A tím vrškem nemusí být jen tričko, např. lehký přízový pulovr udělá ještě mnohem větší parádu!

 

Šortky len/bavlna, pulovr s proužky

 

 

 

A naším posledním tipem jsou dva vzdušné modely, top a dlouhá letní sukně. Top můžete zkombinovat také s legínami či šortkami a k sukni zase naopak vzít přiléhavější top případně vršek od plavek, v létě a u moře je přece dovoleno vše.

 

 

Teď už Vám přejeme jen bílý písek, modré moře a spoustu slunce!

Autorka: Jana Nováková

Zdroje fotografií: Blancheporte – zásilkový obchod s dámskou módou z Francie

Comments are closed.

Scroll To Top