Čtvrtek, 5. října , 2023

Co je zabiják dobrého sexu?

Vztah je založený na něčem, co je spjaté s láskou a samozřejmě, že i sexem. Když se zamilujete a máte partnera, tak s ním vedete intimní život. Sex může být z počátku naprosto dokonalý, později však může dojít k tomu, že sex přestává být tolik zajímavý a ruší ho určité elementy. Samozřejmě se nejvíce na sexuálním životě podepíše nevěra. Pokud přijdete partnerovi na to, že vám byl nevěrný, tak vám to s ním jen těžko půjde, protože se budete cítit zklamaně. To však není to jediné, co vám sex může zkazit. Těch faktorů je mnohem více. Velký vliv na to hraje i manželství.

Ta jistota, kterou nám manželství dává, zapříčiní fakt, že skutečně na sex nemáte již takovou náladu. Navíc přijdete o nedostupnost, dobrodružství a tajemno. To jsou totiž důvody, které nás přitahují a lákají mnohem více, než to, když máme partnera vedle sebe doma, kdykoliv k dispozici. Pokud o sebe dost dobře nepečujete, tak je to bohužel velká chyba. Partnerovi se musíte líbit o po letech. Atraktivita je totiž velkým hnacím motorem touhy. Každodenní rutina rozhodně není to, co vztahu prospěje, ale naopak. Proto se snažte experimentovat a dělat věci různě a hlavně jinak.

Největší zabiják sexu jsou malé děti. Pokud se vám narodí miminko, je sex to poslední, na co máte chuť a náladu. Jste v první řadě velmi vyčerpaná, k miminku vstáváte i v noci a pak vám nezbývá čas na to, abyste se věnovala ještě partnerovi. Navíc vám miminko kdykoliv může začít plakat a to také není zrovna dobré. Neustále jste při sexu v napjetí, zdali miminko bude spinkat a nebude si žádat vaší pozornost zrovna v tom nejlepším. První měsíce kdy máte vaše miminko, jsou tedy skutečně náročné a věnovat se ještě přitom partnerovi, je pro ženu velmi vyčerpávající. V tomto období je to ale zcela normální a není třeba se tím až tak znepokojovat. Váš partner by ale měl být určitě trpělivý.

Comments are closed.

Scroll To Top