Úterý, 30. května , 2023

Co bychom rozhodně neměly říkat partnerovi v posteli

Prinz-Peter / Pixabay

Jsou věci, které bychom v posteli svému partnerovi rozhodně říkat neměly, protože bychom ho tímto mohly vážně naštvat.  Stejně tak, jako jsou věci, které nechceme slyšet my ženy, tak jsou věci, které bychom rozhodně neměly říkat našim partnerům. A co že to je?

Určitě se nehodí, když partnerovi řeknete, že jste zažila již lepší sex s vaším expartnerem. Pokud se vám sex s vaším partnerem nelíbí, tak na něm společně zapracujte a partnera naveďte na to, co byste ráda. Možná je chyba v tom, že váš partner ani neví, co byste ráda a tak mu to ukažte a naveďte jej, protože jinak to sám asi jen těžko zjistí.

Další věc, kterou muži při sexu nechtějí slyšet je to, že jim partnerka začne vyprávět, jak je tlustá. V tu chvíli se totiž muž soustředí na úplně jiné věci, a pokud mu připomenete svůj nedostatek, můžete mu zkazit chuť na sex. Pokud jste se svou postavou vyloženě nespokojená, tak se raději milujte ve tmě, rozhodně o tom během sexu nemluvte.

Dále byste neměla mluvit o tom, co se k sexu vůbec nehodí, jako například zítra vymalujeme tu kuchyň, už se na to nedá koukat. Partner opravdu nechce slyšet to, že ho čekají povinnosti v momentě, kdy se chce věnovat právě něčemu o dost příjemnějšímu.

Co však slyší nejméně rádi je fakt, že vás dnes bolí hlava, nebo že jste unavená. Celý den se těší na to, až se s vámi večer pomilují a vy je odpálíte něčím, co určitě slyšet nechtějí. Nicméně občas na to jít si lehnout a neřešit nic, máte ale právo. Nedělejte to ale příliš často, nebo by se vám mohlo stát, že vás zaskočí v posteli jiná žena a to by se vám pak nemuselo vůbec líbit.

Při sexu také neležte jako prkno, ale sama vyvíjejte aktivitu. Muži sex k životu potřebují v mnohem větší míře, než my ženy a to je také důvod toho, že doma občas dochází k rozporům.

Comments are closed.

Scroll To Top