Úterý, 23. dubna , 2024

Chci mít dlouhé vlasy

Vlasy jsou sice jen malou součástí našeho těla, ale dokážou udělat velký dojem na naše okolí. Každá žena si přeje mít krásné, husté vlasy, z  nichž vykouzlí krásný účes na ples, do práce i jen tak ven, ve volných chvílích. A některé touží i po těch dlouhých, protože ty se líbí mužům. Ale co když jim nechtějí narůst anebo na jejich délku musí dlouho čekat? Nevadí, stačí si je prodloužit.

ThePixelman / Pixabay

Jak mohu své vlasy udělat delší?

Pokud vám vaše délka vlasů nevyhovujete a chtěli byste si nechat své vlasy prodloužit, není to dnes žádný problém. Dokonce existuje hned několik variant, které vám udělají vlasy vašich snů. Některé z těchto možností si můžete vyzkoušet i doma sami, avšak není to moc dobré. Lepší je, když navštívíte kadeřníka, protože ten tomu rozumí a udělá vše tak, aby vlasy vypadaly přirozeně a krásně.

Umělé a přitom živé

Jendou z metod je keratin. Keratin je látka, kterou v sobě mají naše živé vlasy. A v případě, že si necháte své vlasy prodloužit a keratin bude na konci umělých vlasů, tak budete mít aspoň nějakou přírodní složku, která by měla zaručit, že vlasy nebudou tolik vysychat a proto budou působit přirozeně a zdravě. Princip tohoto prodloužení je poměrně snadný, musíte keratin zahřát na jistou teplotu, při které se roztápí a pak jej kleštěmi spolu s prameny vlasů připevnit k vašim vlasům. Ovšem tento spoj je třeba posunout, podle toho, jak vám rychle rostou vlasy. Posunuje se postupně, dokud se nedostane až k temeni hlavy. Velkou výhodou této metody je to, že spoje vlasů jsou málo viditelné, takže hned každý nepozná, že vaše vlasy jsou uměle prodloužené.

Stále dokola

Dalším způsobem, jak si nechat prodloužit vlasy je tak zvaný ring, což je metoda, kterou si můžete vyzkoušet doma, protože k ní není zapotřebí žádných speciálních pomůcek a jejich aplikace je poměrně snadná. Jedná se o princip, kdy jsou umělé prameny vlasů opatřeny velice maličkým kroužkem po případě také očkem, kterým provlékáte své vlastní vlasy. Samozřejmě, že i zde je nutné, aby se kolečka postupem času posunovali blíže k temeni. Tato metody má výhody hned dvě. Tou první je to, že její spoje jsou opravu pevné a hned tou druhou je, že vám bude stačit kratší doba, než se vám kolečka posunou úplně k temeni.

Lepíme pásky

Asi nejpoužívanější metodou je ta, kde jsou využité pásky, které se aplikují jen na dobu, dokud vám vaše vlasy samy nedorostou. Je to velice jednoduchá metoda, kdy se pásky připevňují k vašim vlasům pouze pomocí lepící části. Někteří doporučují, aby se tento spoj přejel ještě žehličkou na vlasy, aby byl spoj odolnější a pevnější.

Vlasy na sponce

Poslední metodou, jak si můžete prodloužit vaše vlasy, jsou vlasy na sponce. Je to velice jednoduché, protože je to skoro stejné, jako byste si do vlasů dávali klasické pinetky, ovšem tyto mají na sobě vlasy a jsou speciálně upravené tak, aby vlasy nesklouzávaly. Navíc je tato metoda velice rychlá a šetrná, protože vaše vlasy nijak nepoškodí. Pravdou je, že tyto vlasy nejsou natrvalo, a tak je po nějaké době musíme sundat.

Mít krásné a dlouhé vlasy je sen každé ženy, tak proč si jej nevyplníte?

Comments are closed.

Scroll To Top