Pondělí, 5. června , 2023

Chcete v zimě vyrazit za sluníčkem? Podívejte se, kde strávit Vánoce v teple

fashion-985556_640 (2)

Prázdniny sice skončily, ovšem to neznamená, že dovoleným na plážích odzvonilo. Jestliže vás týden na horách neláká, podívejte se do exotických destinací, kde panuje příjemné počasí po celý rok. Vánoce tak můžete strávit válením se na pláži u křišťálově čistého moře. V následujících řádcích vám představíme exkluzivní destinaci, která si vás svým prostředím podmaní.

Pokud si chcete zkrátit čekání na jaro pod šumícími palmami, zavítejte na Kanárské ostrovy, a to konkrétně do slunečné oblasti Tenerife.

Tenerife je mezi Evropany populární destinací

Tenerife představuje největší ostrov Kanárských ostrovů. Potěší vás, že nabízí od každého trochu. Je domovem nejvyššího bodu Španělského království, jímž je vulkán Pico de Teide. V zimním období se na Tenerife drží teplota mezi 22 až 24 stupni Celsia, nicméně není výjimkou, že na vrcholu třetí největší sopky světa je sněhová pokrývka. Tenerife dále nabízí písečné pláže na jihu, skalnatá místa na severu.

Ostrov čeká s otevřenou náručí jak na milovníky odpočinku, kteří si chtějí poležet na pláži a chytnout bronz, tak i na aktivní sportovce. Vydáte se na pěší túru, vyzkoušíte surfování a zhlédnete i podmořský svět.

Na co před vycestováním nesmíte zapomenout?

Pokud tedy plánujete cestovat za hranice České republiky, nezapomeňte si sjednat také cestovní pojištění, z něhož se v případě pojistné události hradí veškeré výlohy. Jelikož nikdy nevíte, co se může stát, je dobré se chránit alespoň touhle formou. Cestovní pojištění může být buď jednorázové, nebo celoroční. Druhá varianta se vyplatí jedincům, kteří během roku cestují často.

Podívejte se na stránky ervpojistovna.cz, jež má vybudovanou síť center na všech kontinentech, tudíž se nemusíte bát, že by vás pojišťovna nechala ve štychu.

Comments are closed.

Scroll To Top