Čtvrtek, 29. února , 2024

Ceny bytů v Praze stoupají, je ideální čas pro nákup rodinného domu

Bydlet ve vlastním domě a přitom to mít kousek do práce i za zábavou. To je sen mnoha Pražanů. Každý, kdo si ho chce splnit, má právě nyní jedinečnou (a na dlouhou dobu možná poslední) příležitost.

Zájem o nové byty v Praze pomalu upadá a developeři hlásí, že začne zdražování zhruba o 7 %. Je tedy pravděpodobné, že trh s nemovitostmi bude zase chvíli stagnovat. Nahrává tomu i fakt, že ceny hypoték po dlouhé době zaznamenaly mírný růst.

01

Duben a květen je proto ideální čas pro pořízení nového rodinného domu v Praze. Využijte dosud nízkých sazeb hypoték a ještě stihnete zaset na vlastní zahradě! Ta může mít rozlohu i 515 m2, takže můžete nejen pěstovat zeleninu a bylinky, ale i uspořádat zahradní party pro přátele.

Společnost Finep navíc nyní dává na nové rodinné domy v Praze slevu až 300 tisíc korun. Můžete tak mít nový dům 4+kk s pozemkem už za šest miliónů korun. S pořízením toho svého proto na nic nečekejte.

Každým dnem totiž rostou ceny a zároveň se pro velký zájem zmenšuje nabídka.

02

Bydlete ve vlastním domě v Praze 5 i 10

Nové rodinné domy na prodej jsou v Praze k dispozici ve dvou lokalitách a ve Štěrboholech domy z projektu Malý háj rychle ubývají. Většina jich má užitnou plochu 137,6 m2 a zájemci si mohou vybrat mezi několika velikostmi pozemků.

Velkou výhodou této lokality je snadná dostupnost do centra (za pár minut jste na zastávce MHD) a široké možnosti sportovního vyžití.

03

Druhou lokalitou jsou Stodůlky, konkrétně projekt Britská čtvrť, kde jsou k dispozici rodinné domy 4+kk i 5+kk. Všechny mají užitnou plochu větší než 120 m2 a velikost pozemku od 192 m2. V okolí se nachází park, obchody, škola i školka. Výhodou jsou i nedaleká nákupní centra Avion a Zličín a hypermarket Globus.

Domy navíc leží 250 m od vstupu do metra a blízko je i napojení na pražskou výpadovku.

Comments are closed.

Scroll To Top