Středa, 24. dubna , 2024

Bazény od Albixon

Autor obrázku: Mikey Lemoi

Přemýšlíte, jak si užít letošní léto a chtěli byste dětem dopřát letní prázdniny snů? Pořiďte si dříve, než začne červenec, venkovní plavecký bazén od společnosti Albixon. V jejím nabídkovém katalogu naleznete samonosné bazény Albistone, přelivové bazény této značky i laminátové bazény. Objednat si můžete také foliové zapuštěné bazény a nadzemní bazény.

Vlastní plavecký bazén přijde vhod zejména v těch nejteplejších letních dnech, kdy byste se rádi zchladili a odreagovali při plavání v bazénu, ale nechce se Vám trmácet na přeplněná městská koupaliště. Koupání ve vlastním plaveckém bazénu Vám dodá klid na duši také ve chvíli, kdy byste se rádi koupali také se svými dětmi. Zatímco na koupalištích velmi často dochází k nejrůznějším úrazům při skákání do vody, ve svém zahradním bazénu máte jistotu bezpečí.  Velké oblibě se těší zejména samonosné bazény Albistone.

Tento druh bazénu si můžete zakoupit na této webové adrese www.albixon.cz/bazeny/ ve tvaru oválu, obdélníku, kruhu nebo v atypickém tvaru. Poslední jmenovaný typ je ideální volbou zejména v momentě, kdy Vaše zahrada nehýří spoustem místa. Samonosné bazény se vyznačují dlouholetou životností a velmi malými stavebními náklady. Velká výhoda samonosných bazénů spočívá zejména v tom, že je velmi snadné je rozšířit o další funkční doplňky a případné další úpravy.Také v případě zastřešení bazénu je možné vybírat u tohoto typu bazénu ze široké škály sortimentu. Samonosné bazény se osazují vcelku a jsou velmi odolné vůči většině chemikálií.

U společnosti Albixon najdete také velkou nabídku nejrůznějších vířivek. Prohlédněte si výše uvedenou webovou stránku a prožijte léto svých snů.

Comments are closed.

Scroll To Top