Neděle, 24. Červen , 2018

Tag Archives: vitamíny

Jak stárnout s elegancí

By: mjmkeating

Stárneme všichni bez rozdílu, každý stárnutí bere ale jinak, někdo se mu poddává, někdo svůj věk odmítá přiznat, někdo to bere jako přirozenou věc, se kterou nic neudělá. Stárnout se však dá s elegancí. Jak na to? To že elixír mládí neexistuje je asi jasné, ale existují různé vymoženosti, o kterých by mohly vyprávět především naše celebrity. Mezi tyto vymoženosti patří ... Více »

Znáte již nejsilnější antioxidant Maqui Berry?

maqui-berry-naturalis-100g

Každý člověk ví, jak důležité je pro lidské tělo mít vitamíny. Ale jak si tělo má vitamíny brát? Všechny potraviny, každý kousek ovoce i zeleniny, jsou chemicky upraveny a ošetřovány tak, aby vydržely co nejdéle čerstvé, což někdy způsobuje, že se mnohé výživné látky zničí. Proto je vhodné vitamíny doplňovat jinak, třeba pomocí Maqui Berry. Co je Maqui Berry? Maqui ... Více »

Top 5 potravin, které byste měli jíst, než otěhotníte

Autor obrázku: Anthony Easton

Připravte řádně své tělo na těhotenství! Vy a váš partner jste mluvili již o tom, že byste spolu chtěli mít dítě, ale ještě se to nestalo. Pokud plánujete otěhotnět během příštích několika měsíců nebo roku, je důležité, abyste si naplánovali a připravili se tak na dlouhou trať těhotenství. Chcete-li se dozvědět více o jednoduchých vylepšeních, které můžete udělat u svého ... Více »

Scroll To Top