Pátek, 19. Leden , 2018

Tag Archives: plavky

Co s sebou k moři? Módní hity, které nesmí chybět v žádném kufru.

vIXBXXLYB3O2-8y6wJRKAwVkmp-CInIw5mDKzpVWPtsqBGX1Afy1dF7NoNdqWaxjR-W477E

Je tu léto a čas dovolených. Pro většinu lidí je asi nejhezčí představa dovolené u moře. Slunce, pláž, šplouchající vlny a nekonečný modrý obzor… Ale kromě toho hlavního – volby cílové lokality – je třeba promyslet i věci, které si vezmeme s sebou. Pokusíme se Vám dát pár tipů, co by ve Vašem kufru na cestu k moři nemělo chybět. ... Více »

Plavky – léto 2014

plavky

Neměly jste čas zhubnout do plavek? Nevadí! Módní budou jednodílné plavky, průstřihy, jednoduché i překombinované bikiny. Jednodílné plavky Své nedokonalé křivky můžete v létě schovat do jednodílných černobílých pruhovaných plavek, které jsou k dostání v H&M za pouhých 599 Kč,–Kč. Horizontální pruhy přes prsa je opticky zvětší, naopak šikmé pruhy na břiše Vám vytvarují vosí pas. Chcete jednodílné plavky, ale ... Více »

Obměňujeme šatník

starý šatník za nový

S rostoucím počtem slunečních paprsků a tepla určitě začínáš mít pocit, že musíš vyměnit svůj šatník. Některé věci už je prostě lepší vyhodit, protože to nejlepší už mají za sebou. Tak jdeme na to! Jako první bys měla ve svém šatníku začít u spodního prádla. Je dobré vyházet veškeré kalhotky a podprsenky, na kterých už je prostě znát, že jsou stokrát ... Více »

Scroll To Top