loading
Přidat k oblíbeným Sdílej na Twitter Sdílet na Facebooku

Hlavní stránka » Krása » Pleť » První pomoc v boji proti vráskám

První pomoc v boji proti vráskám

První pomoc v boji proti vráskám Péče o pleť
První pomoc v boji proti vráskám

Vrásky jsou záležitostí genů
Vrásky jsou záležitostí genů

To, jestli budete či nebudete mít vrásky, do velké míry ovlivňuje váš životní styl a míra stresu. Ovšem pokud chcete vědět, jak budete vypadat za dvacet či třicet let, podívejte se na svou matku. Proč? Protože vrásky jsou také záležitostí genů. Vzhled své tváře můžete samozřejmě ovlivnit, ale s dědictvím tohoto typu se zkrátka musíte smířit.

Stárnutí pokožky se však dá v docela velké míře kontrolovat. Záleží na tom, jak se o svou pokožku budete starat. Pokud začnete své znalosti z oblasti stárnutí a potřeb pokožky využívat ve svůj prospěch, nemáte se čeho bát. Bude pak skutečně těžké odhalit váš pravý věk!

Hyperpigmentace

  • Hyperpigmentace je jednou ze záležitostí, kterou máte v genech. Můžete však zmírnit její množství! Jak? Především buďte opatrná v letních měsících a co nejméně se sluňte (to platí i v případě solárií). Bílá pokožka je vznešená a in a co víc – nevysušuje se a nepodléhá tak tvorbě vrásek. Hyperpigmentace způsobuje pigmentové skvrny, pihy a také tzv. stařecké skvrny. To nepotřebujete.
První pomoc
  • Důležitá je prevence. Denně používejte krém s UV faktorem. Již vzniklé skvrny můžete zesvětlit různými pigmentovými séry, které obsahují arbutin.
Vrásky
  • Vrásky jsou ve velké míře dědičnou záležitostí, ale jejich četnost a hloubka závisí také na kvalitě a pružnosti pokožky a celkovém životním stylu. Obecně platí, že vráskám více podléhá vysušená kůže a pokožka štíhlých žen!
První pomoc
  • Pravidelně používejte krémy s UV faktorem a krémy, které pokožku hydratují. Jedině tak neztratí svou pružnost. Sáhněte po krému, který nejen hydratuje, ale také obnovuje buňky. S touto speciální péčí začněte po třicátém roce života. Pokud vás trápí hlubší vrásky, vyzkoušejte séra obsahující kyselinu retinovou. Ideální řešení však najdete spolu s dobrou kosmetičkou či dermatologem.

Poslat kamarádce Přidat k oblíbeným Sdílej na Twitter Sdílet na Facebooku




Roxana20 září, 2011 o 16:29
Od botuline medical jsem zkoušela jejich masku, podle mne je to taky pořádná kosmetiká vychytávka !
Anetta31 srpen, 2011 o 15:21
Nedávno jsem objevila úžasnou kosmetickou vychytávku nahrazující botox - sérum a masku od Botuline Medical, cenově dostupné a výsledek je úžasný !
 
Další články z rubriky pleť
 
 

Copyright 2013. Zaria.cz | Krása, Móda, Zdraví, Těhotenství, Děti, Fórum ženy. All rights reserved.